رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی:

اولین گروه جهادی خراسان جنوبی راهی عتبات عالیات شد

25 تير 1398 ساعت 13:56

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: اولین گروه جهادی 10 نفره به همراه تیم عتبات عالیات عازم کاظمین شدند.


به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، مهدی هنری، امروز 25 تیر، در مراسم اعزام اولین گروه جهادی استان به عتبات از همکاری گروه‌های جهادی و جوانان مؤمن انقلابی برای خدمت رسانی در عتبات عالیات خبر داد و اظهار کرد: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با ستاد بازسازی عتبات عالیات برای استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و جوانان مومن انقلابی برای کمک و خدمت رسانی در عتبات عالیات با هماهنگی انجام شده اولین گروه جهادی 10 نفره به همراه تیم عتبات عالیات عازم کاظمین شدند.
وی افزود: این گروه به مدت 30 روز در زمینه شستشوی پتوهای مورد استفاده در اربعین و زمینه سازی مقدمات خدمت به زائرین اربعین حسینی امسال انجام وظیفه خواهند کرد.
رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی   بیان کرد: با حضور این افراد در عتبات عالیات نیز زمینه رشد معنوی جوانان فراهم شده و هم نوعی جهاد و خدمت رسانی است.
هنری ادامه داد: خدمت و جهاد حد و مرز نمی‌شناسد و جهادگران در هر کجا نیاز به کمک باشد، حضور پیدا می‌کنند.
وی یادآور شد: در ادامه همکاری‌ها به دنبال این هستیم که از ظرفیت گروه‌های جهادی تخصصی در کمک به بازسازی اماکن مقدسه عتبات استفاده شده و به طور متقابل در استان از ظرفیت افراد تخصصی عتبات در خدمت رسانی و محرومیت زدایی در طول سال در استان استفاده کنیم .

انتهای پیام/4


کد مطلب: 23234

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/23234/اولین-گروه-جهادی-خراسان-جنوبی-راهی-عتبات-عالیات

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir