سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۲
معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور:

تجهیزات آزمایشگاه دامپزشکی شرق تامین می شود/۲۵۰۰ مجوز استخدامی

معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور گفت: تمامی تجهیزات آزمایشگاه دامپزشکی شرق کشور از محل اعتبارات سازمان تامین خواهد شد.
تجهیزات آزمایشگاه دامپزشکی شرق تامین می شود/۲۵۰۰ مجوز استخدامی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، محمدرضا مؤمنی ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: استان خراسان جنوبی با پتانسیل بسیار خوب در واردات دام و پرورش طیور استان محرومی نیست، اعتبارات کشور در وضعیت مطلوبی قرار ندارد اما خراسان جنوبی با رشد اعتباری بسیار خوبی مواجه بوده است.
وی با بیان اینکه سال گذشته یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار ملی و ۷۵۰ میلیون تومان اعتبارات تملک دارایی به استان خراسان جنوبی اختصاص یافته است، افزود: کلیه تجهیزات آزمایشگاه شرق کشور به صورت صد درصد از محل سازمان تأمین خواهد شد.
معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اینکه امروز هر گونه امنیت غذایی در مرکز وجود دارد مدیون تلاش همکاران ما در پست‌های قرنطینه‌ای مرزی است، گفت: دو هزار و ۵۰۰ مجوز استخدامی برای کشور در نظر گرفته شده است که بلافاصله پس از تأیید سهمیه استان‌ها اعلام خواهد شد.
وی با بیان اینکه مجموعه سازمان دامپزشکی ۴۸۷ نفر مطالبه نیروی قراردادی دارد که امیدواریم تا پایان سال به نتیجه برسد، عنوان کرد: سهمیه استان خراسان جنوبی از این نیروها ۱۷ نفر خواهد بود.
مؤمنی با اشاره به اینکه تا کنون سه میلیارد و ۶۵۲ میلیارد تومان اعتبار برای آزمایشگاه شرق کشور اختصاص پیدا کرده است، بیان کرد: از مجموع این اعتبارات حدود دو میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان در سال گذشته اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه حدود هفت میلیارد تومان اعتبار دیگر برای ساخت این آزمایشگاه نیاز است، اظهار داشت: اگر قول‌هایی که در خصوص تأمین اعتبارات داده شده عملی شود، امیدواریم این آزمایشگاه در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۲۴۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تب کریمه کنگو , دامپزشکی