يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۵
دبیرکل اتاق بازرگانی بیرجند خبر داد:

برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در شهر مزارشریف

دبیرکل اتاق بازرگانی بیرجند گفت: نمایشگاه اختصاصی ایران در شهر مزار شریف در اواخر شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.
برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در شهر مزارشریف
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، سیدمحمدرضا علیزاده اظهار کرد: پیرو دستور استاندار خراسان جنوبی و برگزاری جلسات تخصصی در قالب کارگروه توسعه صادرات و کمیته پایش تجارت خارجی استان در خصوص برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در شهر مزار شریف افغانستان هیئتی متشکل از رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در بیرجند، مسئول اتاق ایران و افغانستان شعبه بیرجند (اتاق بازرگانی)،رئیس اداره تجارت خارجی سازمان صمت استان و مدیرعامل شرکت بازرگانی مکیان تجارت به شهر مزار شریف افغانستان سفر داشتند.
وی بیان کرد: این هیئت در طی مدت اقامت در شهر مزار شریف، ضمن بازدید از اماکن و امکانات نمایشگاهی این شهر با مسئولین کنسولگری ایران در مزار شریف و مسئولین اتاق‌های تجارت، صنایع و معادن و همچنین اداره صنعت و تجارت ولایت بلخ دیدار و گفتگو کردند.
دبیرکل اتاق بازرگانی بیرجند گفت: در ادامه سفر این هیئت از شهرهای کابل و هرات بازدید و با سفیر ایران در افغانستان، سرکنسول ایران در هرات و مسئولین اتاق‌های تجارت، صنایع، و معادن دیدار گفتگو کردند و راه‌های توسعه روابط اقتصادی بین استان خراسان جنوبی و ولایات یاد شده بررسی شد.
به گفته علیزاده با بررسی‌های انجام شده نمایشگاه اختصاصی ایران در شهر مزار شریف در اواخر شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۳۱۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , صادرات , نمایشگاه