شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد:

کمک ۲۱ میلیارد ریالی به مناطق محروم در طرح‌های حمایتی هلال‌احمر

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت:۲۱ میلیارد ریال با اجرای خدمات حمایتی، درمانی و فعالیت‌های انسان‌دوستانه هلال احمر به مردم نیازمند استان کمک شده است.
کمک ۲۱ میلیارد ریالی به مناطق محروم در طرح‌های حمایتی هلال‌احمر
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، احمد بخشی با بیان اینکه جمعیت‌های ملی در سراسر دنیا با محوریت نیروهای داوطلب شکل می‌گیرند، افزود: این جمعیت‌ها از خیرین و افراد توانمند کمک‌هایی را گرفته و در شرایط سخت این خدمات را به نیازمندان ارائه می‌کنند.
وی با اشاره به طرح‌های حمایتی و انسان دوستانه هلال احمر استان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۱ میلیارد ریال با اجرای خدمات حمایتی، درمانی و فعالیت‌های انسان‌دوستانه در مناطق کم برخوردار به مردم نیازمند خراسان جنوبی کمک شده است.
بخشی ادامه داد: این کمک‌ها با مشارکت داوطلبان و خیرین جمع آوری و هزینه شده که در قالب طرح‌های مختلف در اختیار نیازمندان، خانوارهای کم برخوردار مناطق محروم و بیماران قرار گرفته است.
وی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح «فرشتگان رحمت» قریب به چهار هزار بسته غذایی با ارزش بیش از ۲۰ میلیارد ریال بین نیازمندان توزیع شده است.
بخشی بیان کرد: همچنین در قالب اجرای طرح «همای رحمت» برای قریب به هزار و ۱۸۶ نفر در ایام ماه مبارک رمضان غذای گرم تهیه شده است.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ارائه خدمات حمایتی را از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد و گفت: در قالب برپایی ایستگاه‌های سلامت به سه هزار و ۶۶۵ نفر ارائه خدمت شده است.
وی اظهار کرد: همچنین هزار و ۱۶۲ نفر از هم استانی‌ها در قالب کاروان‌های سلامت از خدمات پزشکی هلال احمر بهره مند شده اند.
بنا به گفته معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در مجموع از ابتدای سال جاری قریب به ۱۰ هزار و ۱۹ نفر از خدمات حمایتی، درمانی و فعالیت‌های انسان دوستانه هلال احمر بهره مند شده اند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۳۷۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امدادرسانی , هلال احمر