پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰
اخبار ورزشی |

رقابت بانوان مچ‌انداز خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری/ استعدادهای برتر گلف شناسایی می‌شوند

در مسابقات قهرمانی مچ‌اندازی بانوان باشگاه‌های بدنسازی کشور تیم خراسان‌جنوبی هماورد برترین‌های ایران می‌شود و بیرجند و زیرکوه بر سکوی نخست المپیاد استعدادهای برتر ورزشی سپک‌تاکرا استان ایستادند.
رقابت بانوان مچ‌انداز خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری/ استعدادهای برتر گلف شناسایی می‌شوند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات قهرمانی مچ‌اندازی بانوان باشگاه‌های کشور تیم خراسان‌جنوبی هماورد برترین‌های ایران می‌شود.
این ماراتن ملی از امروز با حضور قریب‌بر ۲۰۰ بانوی مچ‌انداز کشور به میزبانی استان گیلان در شهر رشت آغاز و تا ۱۲ مردادماه ادامه می‌یابد.
افسانه غمین، آرزو حسینی، نسرین بهشتی‌زاده، راحله قادری، مائده دانشوری، فرشته شکروئی، محدثه شخمگر، زهرا طحان، حمیده فرازی و اکرم غلامی با سرپرستی زهره کارگر و مربیگری وحیده عباسی به نمایندگی از خراسان‌جنوبی به رقابت می‌پردازند.
بیرجند و زیرکوه بر سکوی قهرمانی سپک‌تاکرای آقایان و بانوان خراسان‌جنوبی
پرونده مسابقات انتخابی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی سپک‌تاکرا خراسان‌جنوبی اعزامی به رقابت‌های کشوری بسته شد.
در این رویداد ورزش استانی هشت تیم در بخش آقایان و پسران سپک‌تاکرا شهرستان‌های خراسان‌جنوبی در سالن ورزشی سالن سرو بیرجند به رقابت پرداختند.
 در بخش آقایان این دوره از مسابقات تیم‌های بیرجند و خوسف به مقام اول و دوم رسیدند و تیم‌های شهرستان زیرکوه و قاین به مقام سوم مشترک دست یافتند.
در بخش بانوان مسابقات انتخابی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی سپک‌تاکرا خراسان‌جنوبی نیز تیم‌های زیرکوه و بیرجند بر سکوی اول و دوم ایستادند و با نظر کمیته فنی راهی رقابت‌های قهرمانی کشور می‌شوند.
گلف‌بازان خراسان‌جنوبی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور
در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر گلف کشور تیم دختران و پسران رده‌های سنی ۱۰ تا ۱۸ سال خراسان‌جنوبی به رقابت می‌پردازند.
 مسابقات و سنجش آزمون‌های علمی و عملی استعدادیابی گلف پسران کشور از ۹ تا ۱۲ مردادماه و همچنین دختران ایران از ۱۶ تا ۱۹ ماه جاری در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود.
 از خراسان‌جنوبی در بخش پسران این رویداد ورزش ملی محمدامین ابوالحسنی، پوریا مهرجوئیان و متین ابوالحسنی و در بخش دختران نیز شکیبا کدخدا و کیانا کدخدا حضور دارند.
گفتنی است، نفرات برگزیده این المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گلف کشور به‌صورت مستقیم تحت نظارت کمیته استعدادیابی فدراسیون قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۴۵۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , گلف , المپیاد