يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱
مدیرکل کمیته‌امداد امام‌خمینی(ره) خراسان جنوبی خبرداد:

برپایی 283پایگاه جمع‌آوری نذورات عید قربان

مدیرکل کمیته‌امداد امام‌خمینی(ره) خراسان جنوبی از وجود ۲۸۳پایگاه ثابت و سیار جمع‌آوری نذورات مردم خبرداد و افزود:ازاین تعداد ۱۶۲پایگاه ثابت و ۱۲۱پایگاه، سیار هستند که ۱۵۴ پایگاه توسط کمیته‌امداد و ۱۲۹مورد نیز توسط سایر مراکز نیکوکاری برپا می‌شود؛ این درحالی است که سال گذشته تعداد پایگاه‌های ثابت و سیار ۱۹۵مورد بوده است.
برپایی 283پایگاه جمع‌آوری نذورات عید قربان
 
رضا سلم‌آبادی، مدیرکل کمیته‌امداد امام‌خمینی(ره) خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی خراسان‌تایم ضمن تبریک عیدسعید قربان، اظهار داشت:سال گذشته ۱میلیارد و ۲۱۲میلیون کمک نقدی و غیرنقدی توسط کمیته امداد دریافت شد که این مقدار را ۱۵ هزار کیلوگرم گوشت و ۱هزار و هفتاد و نه رأس دام تشکیل می‌داد.
وی از وجود ۲۸۳پایگاه ثابت و سیار جمع‌آوری نذورات مردم خبرداد و اضافه کرد:ازاین تعداد ۱۶۲پایگاه ثابت و ۱۲۱پایگاه، سیار هستند که ۱۵۴ پایگاه توسط کمیته‌امداد و ۱۲۹مورد نیز توسط سایر مراکز نیکوکاری برپا می‌شود؛ این درحالی است که سال گذشته تعداد پایگاه‌های ثابت و سیار ۱۹۵مورد بوده است.
سلم‌آبادی تأکید کرد:کمک‌های جمع‌آوری شده جهت حمایت از نیازمندان واقعی از جمله؛ سالمندان، بیماران صعب‌العلاج، ایتام و محسنین مورد استفاده قرار خواهدگرفت.
مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به انجام مکاتبه‌ای با دستگاه‌های اجرایی استان تصریح کرد:طی مکاتبه‌ای که با دستگاه‌های اجرایی استان به عمل آمده است، از آنان خواسته شده که هردستگاه حداقل یک گوسفند را در این ایام قربانی نمایند.
وی در پایان افزود:از مردم و خیرین تقاضا می‌شود جهت مشارکت در این امر خیر، چه به صورت حضوری و مراجعه به پایگاه‌های عیدقربان که در سراسر شهر برپا شده و نیز مراجعه به کمیته‌امداد و سایر مراکز نیکوکاری و چه به صورت غیرحضوری از طریق شماره‌گیری کد #۰۵۶*۱*۸۸۷۷* و یا واریز به حساب کمیته‌امداد نزد بانک ملی شعبه دادگستری به شماره حساب ۰۰۵  ۵۱۸  ۶۷۶  ۰۱۱۱ ، کمک‌های نقدی خود را واریز نمایند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۵۷۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , عید قربان , کمیته امداد