دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲
طی حکمی؛

امام جمعه قهستان منصوب شد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از تلاش و زحمات ارزشمند و تلاش های متعهدانه حجت الاسلام شیخ محمد راستگو امام جمعه سابق شهر دُرُح تقدیر کرد.
امام جمعه قهستان منصوب شد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت الله سیدعلیرضا عبادی در این قدردانی آورده است:بدین وسیله از زحمات ارزشمند و تلاش های متعهدانه جنابعالی در دوران امامت جمعه در شهر مرزی درح شهرستان سربیشه تقدیر و تشکر می نمایم.
مردم سخت‌کوش، متدین و وفادار آن منطقه در همه‌ی دورانهای نظام جمهوری اسلامی همواره نقش آفرین بوده و در مسیر ولایت و پیشتیبانی از ولی امر مسلمین گام برداشته اند.
دوام توفیقات روزافزون جنابعالی را در سنگر جدید امامت جمعه شهر متدین و انقلابی قهستان در سایه پربرکت حضرت ولیعصر (ارواحنا فداه) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از خداوندمنان مسئلت دارم.
انتظار می‌رود که در این سنگر مهم از همه‌ی ظرفیت‌های فرهنگی، انقلابی و اجتماعی، برای خدمت به آن مردم شریف بخصوص جوانان عزیز استفاده نمائید.
حجت الاسلام رحیم آبادی مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان  خراسان جنوبی گفت: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، حجت الاسلام محمد راستگو را به مدت 3 سال به عنوان امام جمعه قهستان منصوب کرد.
وی پیش از این عهده دار امامت جمعه شهر مرزی دُرُح بود ه است، قُهستان در شهرستان درمیان از سال 78 به شهر ارتقاء یافته است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۵۸۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نماز جمعه , انتصاب