شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
طی هفته دولت؛

95پروژه در شهرستان بیرجند افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار بیرجند از ثبت ۷۶میلیارد و ۱۵۴میلیون تومان اعتبار برای ۹۵پروژه در شهرستان بیرجند خبرداد و گفت:حدود ۷۳میلیارد تومان این اعتبار، از محل بودجه دولت سرمایه‌گذاری شده است و ۹۱پروژه نیز مربوط به امور افتتاحی است و تلاش شده که پروژه‌های جدید در حداقل باشند.
95پروژه در شهرستان بیرجند افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، علی ناصری، فرماندار بیرجند صبح امروز در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان در خصرص اقدامات و برنامه‌ریزی‌های هفته دولت اظهارداشت:اغلب پروژها مربوط به حوزه عمرانی است؛ ۹۵ پروژه، برای افتتاح در این حوزه مدنظر قرار گرفته‌است که هریک از این پروژه‌ها دارای زیرپروژه‌های فراوانی است.

وی از ثبت ۷۶میلیارد و ۱۵۴میلیون تومان اعتبار برای ۹۵پروژه مدنظر خبرداد و گفت:حدود ۷۳میلیارد تومان این اعتبار، از محل بودجه دولت سرمایه‌گذاری شده است و ۹۱پروژه نیز مربوط به امور افتتاحی است و تلاش شده که پروژه‌های جدید در حداقل باشند.

فرماندار بیرجند از افتتاح ۲۷پروژه برای اداره برق شهرستان خبرداد و آن را دستگاهی با بیشترین تعداد پروژه‌ها دانست و افزود:به ۱۲روستا با اعتبار ۴میلیارد و ۷۸۰میلیون تومان شبکه گاز منتقل شده‌است. برای ۱۶واحد صنعتی نیز عملیات گازرسانی انجام شده که در مجموع حدود ۱۱ و نیم میلیاردتومان برای شرکت گاز اعتبار درنظر گرفته شده‌است.

ناصری با اشاره به اینکه برای شهرداری بیرجند ۵پروژه درنظر گرفته شده است، تصریح کرد:۵پروژه با اعتبار ۵میلیارد و ۶۲۳میلیون تومان، برای آب و فاضلاب شهری و نیز تعداد ۵پروژه با اعتبار ۵میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان برای حوزه راه تعریف شده‌است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:۶۲میلیارد و ۹۹۷میلیون تومان اعتبار به پروژه‌های بخش روستایی تعلق گرفته و حدود ۱۱پروژه روستایی برای احیا و مرمت قنوات، درنظر گرفته شده‌است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۷۱۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , هفته دولت