شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵
همزمان با نخستین روز هفته دولت،

گازرسانی به ۲۷ روستا و واحد صنعتی درمیان افتتاح شد

همزمان با نخستین روز هفته دولت، عملیات گازرسانی به ۱۵ روستا و ۱۲ واحد صنعتی و تولیدی شهرستان درمیان با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.
گازرسانی به ۲۷ روستا و واحد صنعتی درمیان افتتاح شد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی روز شنبه در آیین بهره برداری از این طرح‌ها در جمع مردم خونیکسار درمیان گفت: برای گازرسانی به ۱۵ روستای درمیان ۱۴۹ کیلومتر شبکه تغذیه اجرا شده است.

سید محمود هاشمی با بیان اینکه ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای این طرح هزینه شده است اظهار داشت: در این ارتباط یکهزار و ۴۱۱ خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.

وی با اشاره به بهره برداری از ۱۲ طرح گازرسانی واحدهای صنعتی و تولیدی درمیان افزود: در این ارتباط ۳۲ پروژه نیز شروع شده یا می‌شود که ۱۶ میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

وی یادآور شد: گازرسانی به پنج روستای درمیان که در سفر شهرستانی استاندار بر آن تاکید شد نیز شروع می‌شود که ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای آن پیش‌بینی شده است.

هاشمی با بیان اینکه  عملیات گازرسانی به شهرستان درمیان کمتر از سه سال پیش آغاز شده‌ است افزود: درمیان در بخش شهری صددرصد و در بخش روستایی ۹۱ درصد جمعیت از نعمت گاز بهره مند هستند.

وی ادامه داد: گازرسانی به هفت روستای درمیان در دست اجرا است که چهار درصد جمعیت روستایی را در بر می‌گیرد.  

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: برای اجرای پروژه های گازرسانی در استان ۷۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده که نشان از توجه ویژه دولت به استان و شهرستان های مرزی و محروم است.

وی با تاکید بر رعایت مصرف ایمن گاز افزود: سال گذشته ۹۰ درصد فوتی ناشی از گاز طبیعی استشمام گاز co یا عدم استفاده از دودکش مناسب بوده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۷۲۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , هفته دولت , گازرسانی