دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۹

در «گام دوم انقلاب» نقطه مطلوب برای همه دستگاه‌ها ترسیم شده است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه رهبری در بیانیه «گام دوم انقلاب» وضعیت مطلوب را برای همه نهادها ترسیم کرده‌اند، گفت: تشخیص دادن منافع سازمانی بر منافع فرد بسیار مهم و با اهمیت و مجموعه سپاه نیز به دنبال تفکر سازمانی است.
در «گام دوم انقلاب» نقطه مطلوب برای همه دستگاه‌ها ترسیم شده است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی قاسمی صبح امروز در هشتمین جشنواره مالک اشتر سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی، با تأکید بر اینکه وضعیت موجود سپاه در برنامه‌های مالک اشتر باید به نقطه مطلوب برسد، اظهار داشت: تاکنون 12 جشنواره شهرستانی و تیپ برگزار شده که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد.
وی با بیان اینکه رهبری در بیانیه «گام دوم انقلاب» وضعیت مطلوب را برای همه نهادها ترسیم کرده‌اند، بیان داشت: سپاه و جشنواره مالک اشتر انسان محور است و در همه تلاش‌ها توانمندسازی حول انسان مؤمن متفکر مطرح می‌شود.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه انسان مؤمن باید آرمان داشته و برای رسیدن به آن تلاش کند، افزود: آرمان‌گرایی وظیفه هر انسان است و در راه باورها باید هزینه کرد.
قاسمی اسیر کردن فضای نفس، حرکت به سمت اهداف پر خطر و پر چالش را از آرمان‌های سپاه و بسیج عنوان کرد و بیان داشت: بسیج و سپاه باید ید واحده آرمان جمعی باشند و داوطلبانه همه یک صدا مسیر را طی کنند.
وی با تأکید بر اینکه باید مرکز بهترین‌ها باشیم و در رسیدن به وضعیت مطلوب، اهداف مطلوب مدنظر قرار گیرد، متذکر شد: با مواردی مانند «پول نیست» به جایی نمی‌رسیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی به برگزاری جشنواره مالک اشتر اشاره و مطرح کرد: جشنواره مالک‌اشتر با هدف معرفی برترین و موفق‌ترین رده‌های سپاه و بسیج به صورت سالانه و با انگیزه، ایجاد رقابت و الگوسازی بین رده‌ها، نوآوری و خلاقیت و خودسازی برگزار می‌شود.
قاسمی با بیان اینکه اگر ابتکار از سپاه و بسیج گرفته شود ماهیت آن حفظ نمی‌شود، مطرح کرد: تشخیص دادن منافع سازمانی بر منافع فرد بسیار مهم و با اهمیت و مجموعه سپاه نیز به دنبال تفکر سازمانی است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۷۲۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سپاه , گام دوم انقلاب