دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۹

منابع خراسان‌جنوبی اهرم توسعه است نه پاشنه‌آشیل/ گردش مالی فولاد قاینات از استان خارج نشود

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس با تأکید بر اینکه باید خوشه صنعت فولاد برای شهرستان قاین در نظر گرفته شود، گفت: صنعت فولاد قاین نیروی انسانی خوبی را به کارگیری کرده اما گردش مالی این مهم باید برای استان لحاظ و از استان خارج نشود.
منابع خراسان‌جنوبی اهرم توسعه است نه پاشنه‌آشیل/ گردش مالی فولاد قاینات از استان خارج نشود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، فرهاد فلاحتی اظهار داشت: خراسان‌جنوبی استانی فراخ‌گستر و غنی از منابع خدادادی است که این موارد اهرم توسعه استان به حساب می‌آید نه پاشنه آشیل.
وی با اشاره به بازگشایی بازارچه مرزی یزدان، مطرح کرد: بازارچه مرزی یزدان به بهره‌برداری نزدیک و در دولت باید تلاش شود تا این مهم محقق شود چراکه مزیت بازگشایی بازارچه‌های مرزی برای این استان تنها نیست بلکه برای کشور است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس با تأکید بر اینکه باید خوشه صنعت فولاد برای شهرستان قاین در نظر گرفته شود، مطرح کرد: صنعت فولاد قاین نیروی انسانی خوبی را به کارگیری کرده اما گردش مالی این مهم باید برای استان لحاظ و از استان خارج نشود.
هیچ قانونی در کشور برای ایجاد مانع نیست
فلاحتی بر لزوم توجه و پیگیری به بسته زرشک و زعفران تأکید و عنوان کرد: تحقق این امر باید در دستور کار ویژه وزارت صمت، وزارت جهاد کشاورزی قرار گیرد.
وی با اشاره به انتقاد برخی شهروندان در خصوص وضع قوانین در مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: هیچ قانونی در کشور برای ایجاد مانع نیست و هر مشکلی وجود دارد به دلیل کج‌سلیقگی در اجرا و ابلاغ و یا تناقض‌هایی است که با قانون‌های سال‌های گذشته به وجود آمده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۸۱۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، خراسان جنوبی ، اقتصاد