جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰

فرودگاه بیرجند به نام شهید کاوه نامگذاری شد

طی مراسمی، فرودگاه بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی، فرزند سردار شهید محمود کاوه و مسئولان استانی به نام فرودگاه بین‌المللی شهید کاوه نامگذاری شد.
فرودگاه بیرجند به نام شهید کاوه نامگذاری شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، ناصر خوش خبر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، شب گذشته ۱۴ شهریور، در مراسم بهره‌برداری از نام فرودگاه بین‌المللی بیرجند به نام سردار شهید محمود کاوه، اظهار کرد: در دوران بوش، انقلاب اسلامی ما را منبع شرارت اعلام و برنامه‌هایی را برای مبارزه با انقلاب تدوین کردند.
 
وی بیان کرد: حمله به افغانستان و عراق از جمله این برنامه‌ها بود که به یُمن پایدار ایثارگران و جانبازان و شهدای ما نقشه‌های انها نقش برآب شد.
 
وی افزود: در دوره اوباما بحث هسته‌ایی مطرح شد و آمریکا در راستای رسیدن به اهدافش در منطقه، تحریم‌های زیادی برای ملت ما ترسیم کرد که با رهنمود‌های رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران
بی اثر ماند.
 
خوش خبر گفت: در دولت فعلی آمریکه نیز، ترامپ به تعهدات بین المللی پشت پا زد تا چالش‌های جدیدی برای نظام اسلامی بوجود بیارد که یکی از آنها ایجاد تفرقه در بدنه نظام اسلامی و جداسازی مردم از مسئولین بود که با تدبیر رهبری و مسئولین به اهداف خود نرسید.
 
معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی در پایان بیان کرد: همه این توفیق‌ها نشان دهنده این است که فرهنگ شهادت و شهادت‌طلبی در بدنه جامعه وجود دارد.
 
سردار شهید محمود کاوه یکم خرداد ۱۳۴۰ به دنیا آمد و ۱۱ شهریور ۱۳۶۵ در عملیات کربلای دو در منطقه حاج عمران به شهادت رسید.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۸۳۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، خراسان جنوبی ، فرودگاه بین‌المللی بیرجند