امدادرسانی به 96 حادثه‌دیده در خراسان جنوبی طی هفته گذشته

16 شهريور 1398 ساعت 14:38

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه طی ماموریت‌های هفته گذشته به 96 حادثه دیده امدادرسانی شده است، گفت: از این تعداد 82 نفر در حوادث جاده‌ای، پنج نفر به صورت حضوری و هشت نفر در حوادث شهری خدمات امدادی دریافت کرده‌اند.


به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، محمدرحیم شهریاری، امروز 16 شهریور، در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن مسافرت‌های تابستانی و پایان تعطیلات، بیان کرد: بازگشت مسافران به محل سکونت شان باعث افزایش ترددها می‌شود بنابراین از رانندگان خواستاریم با توجه به نکات راهنمایی و رانندگی در مسیر جاده‌ها حرکت کنند.
وی گفت: همچنین در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۱۲ سازمان امداد و نجات تماس گرفته یا به نزدیکترین پست امدادی مستقر در محل یا جاده مراجعه کنند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به حوادث یک هفته گذشته، بیان کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به 35 مورد حادثه، خدمت ارائه کرده‌اند.
شهریاری افزود: از این تعداد 26 مورد جاده‌ای، دو مورد حضوری، یک مورد کوهستان و پنج مورد شهری بوده است.
وی با بیان اینکه طی ماموریت‌های هفته گذشته به 96 حادثه دیده امدادرسانی شده است، تصریح کرد: از این تعداد 82 نفر در حوادث جاده‌ای، پنج نفر به صورت حضوری و هشت نفر در حوادث شهری خدمات امدادی دریافت کرده‌اند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی  با بیان اینکه 117 نیروی هلال احمر در قالب  53 تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی داشته‌اند، افزود: همچنین 32 دستگاه آمبولانس در این امدارسانی‌ها به کارگیری شده‌اند. 
شهریاری خاطرنشان کرد: میانگین مدت زمان عملیات در حوادث جاده ای، از آغاز تا پایان عملیات، یک ساعت و 5 دقیقه و 16 ثانیه بوده است.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 23844

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/23844/امدادرسانی-96-حادثه-دیده-خراسان-جنوبی-طی-هفته-گذشته

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir