شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳

افتتاح ۵ هزار واحد مسکونی محرومان خراسان جنوبی تا دهه فجر

مدیر‌کل بنیاد مسکن ‌خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر از مهم‌ترین پروژه‌های استان احداث ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان بوده که سهم بنیاد مسکن ۵ هزار واحد است گفت: تلاش می شو این تعداد واحد تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد.
افتتاح ۵ هزار واحد مسکونی محرومان خراسان جنوبی تا دهه فجر
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، علی‌اصغر آسمانی‌مقدم اظهار داشت: اوایل امسال شاهد بارندگی و سیل در برخی شهرستان های خراسان جنوبی بودیم که برخی از واحدهای مسکونی تخریب شد و از همان روزهای ابتدایی بعد از سیل کار آوار برداری از منازل تخریب شده آغاز شد.
وی با بیان اینکه کمتر از دو هفته بعد از سیل هر خانوار سیل زده ای که درخواست داده بود کار آواربرداری منازل آنها انجام شد، گفت: بیشترین تخریب ها در شهرستان های بشرویه، طبس و روستای شیرگ سربیشه بود.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: تسهیلات لازم برای بازسازی منازل تخریب شده اعطا و در حال حاضر کار ساخت و ساز انجام می شود که تاکنون 148 نفر به بانک عامل برای دریافت تسهیلات معرفی شده اند.
آسمانی مقدم از تشکیل 148 پرونده، 129 انعقاد قرار داد و 125 عملیات پی کنی تاکنون خبر داد و افزود: یکی دیگر از برنامه های بنیاد مسکن احداث 5 هزار واحد مسکونی محرومان است که پیشرفت خوبی دارد زیرا مردم هم پای کار هستند و تاکنون 3 هزار و 3 نفر به بانک معرفی و انعقاد قرار داد برای آنها انجام شده است.
وی بیان داشت: همچنین برای 2 هزار و 219 واحد عملیات پی کنی، هزار و 432 واحد فنداسیون و 602 واحد دیوار چینی انجام شده است و برنامه ریزی افتتاح این واحدا برای دهه فجر است.
آسمانی مقدم با بیان اینکه تاکنون همه برنامه ریزی ها برای بهبود روند انجام شده است، خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین پروژه‌های حال حاضر استان طرح احداث 10 هزار واحد مسکونی محرومان است.

انتهای پیام/‌4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۸۴۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، دهه فجر ، بنیاد مسکن