شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷

ارتش جمهوری اسلامی ایران نگهبان "جان، مال، ناموس و امنیت" مردم است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی یک ارتش مکتبی است، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران نگهبان "جان، مال، ناموس و امنیت" مردم است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران نگهبان "جان، مال، ناموس و امنیت" مردم است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام و‌المسلمین سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با فرمانده مرکز آموزش 04 امام رضا (ع) با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی، کلمه طیبه است، اظهار کرد: تفاوت ارتش جمهوری اسلامی ایران با بقیه ارتش‌ها بسیار حائز اهمیت است زیرا تفاوت‌های ماهوی دارد.
وی با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی یک ارتش مکتبی است و با یک واسطه به فرمانده اصلی که حضرت صاحب‌الزمان متصل می‌شود، افزود: ارتش‌هایی که در جهان وجود دارند مزدور عده‌ای خودپرست خاص و نگهبان منافع شخصی، شکم و شهوت آن‌ها هستند، آن‌ها لوله سلاحشان به سینه خود مردمانشان آن هم برای سرکوب نشانه می رود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: ارتش جمهوری اسلامی نگهبان جان، مال، ناموس و امنیت مردم است و افتخارش این است که خدمتگزار مردم است، و بنیان گذار جمهوری اسلامی با همه عظمتش فرمودند که "من دوست دارم عوض اینکه به من می گویید رهبر به من بگویید خدمتگزار."
عبادی با بیان اینکه کار عبادت است اما شرط اول امنیت است، تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی خدمت امنیت را فراهم می‌کند.
وی یادآور شد: سیلی که امسال در شمال و غرب کشور به وقوع پیوست با توجه به اینکه از دولت و مردم کاری ساخته نبود، اما پیش از آنی که شورایی برای راهکارها تشکیل شود، نیروهای ارتش و سپاه آنجا حضور داشتند و فرمانده کل قوا نیز کاملا به این مسئله توجه داشتند که بلافاصله انجام این مهم را به این نیروهای خدمتگزار، وفادار و مجرب واگذار کردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با هیچ نیروی مسلحی قابل قیاس نیست و در این تفکر مکتبی هیچ فرد و شخصی مطرح نیست.
 عبادی گفت: در عین حالی که سلسله فرماندهی برای کارآمدی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است اما یک فرد ارتشی برای عقیده، آرمان و مکتب خودش با دشمنان می جنگد.
وی تصریح کرد: بدون سلسله مراتب نمی‌شود کاری انجام داد، اما ارتش مزدور کسی نیست و با فکر آزاد برای اندیشه، ایمان، خدا، حق، کمک به مظلوم و مبارزه با ظالم و ستمگر بر روی ارزش های انسانی کار می‌کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه انگیزه ارتش جمهوری اسلامی انگیزه مقدسی است که بر اساس دعوت انبیاست، ادامه داد: نیروهای مسلحی که برای دین کار می‌کنند چه در زمان پیغمبران و چه بعد از آن بازوی پیغمبران هستند و این کار قداست دارد، لذا بی جهت نیست هنگامی که صیاد شیرازی به شهادت می رسد رهبر انقلاب خم می‌شوند و بازوی این شهید را می‌بوسند، این بازو، بازوی پیغمبران و بازوی مکتب است.
عبادی تصریح کرد: بنده افتخار دارم که خداوند سالیان طولانی به من توفیق داد و گرد پوتین های شما را گرفته ام؛ بهترین روزها، ماه‌ها و سال‌های عمرم سال هایی بوده که در خدمت ارتش بوده ام و به آن افتخار می کنم.
وی با اشاره به اینکه پیروزی شما پیروزی حق، مظلوم و اسلام بر جبهه‌ کفر است، اضافه کرد: شما شخص نیستید بلکه شخصیت هستید و شخصیت شما جریان دعوت انبیاست.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: امید است که خداوند متعال ظهور حضرتش را نزدیک کند تا شما خدمت در رکاب حضرت صاحب الزمان را نیز درک کنید.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۸۵۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، امنیت ، ارتش