دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۶

طرح مهر تحصیلی برای حمایت از دانش آموزان نیازمند اجرا می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از اجرای طرح مهر تحصیلی برای حمایت از دانش آموزان نیازمند از محل موقوفات مرتبط و مشارکت خیران در استان خبر داد.
طرح مهر تحصیلی برای حمایت از دانش آموزان نیازمند اجرا می شود
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور اظهار کرد: طرح مهر تحصیلی به منظور حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت و مستعد استان از محل موقوفات مرتبط و مشارکت خیرین به همت سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی تشریح کرد: امسال ۳۰ هزار بسته تحصیلی توسط سازمان تهیه و توزیع خواهد شد که ۱۸ هزار بسته تحصیلی ویژه دانش‌آموزان دبستان و ۱۲ هزار بسته ویژه دانش آموزان متوسطه است.

وی افزود: در استان خراسان جنوبی ۵۲ بسته تحصیلی از محل موقوفات مرتبط توزیع خواهد شد که بر این اساس ۳۵ بسته از محل موقوفه پرویز رحیمی در روستای خراشاد بیرجند و ۱۲ بسته از محل موقوفه عبداله در شهرستان سربیشه و ۵ بسته از محل موقوفه سلم‌آباد سربیشه اجرای نیت خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، تأکید کرد: با توجه به نزدیکی شروع سال تحصیلی جدید یکی از حوزه‌هایی که نیاز روز جامعه است و واقفین بایستی به آن توجه ویژه داشته باشند، کمک هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت است که می‌توانند به‌منظور شادکردن دل‌های بسیاری از دانش‌آموزان و نیز بهره‌مندی از این اجر بزرگ حسنه موقوفه‌هایی را به این نیت وقف کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۰۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اوقاف , بیرجند , طرح مهر تحصیلی