چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴

۸ هزار نفر از خراسان جنوبی برای راهپیمایی اربعین ثبت نام کردند

مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی از ثبت نام ۸ هزار و ۴۷۴ نفر در سامانه سماح برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی خبر داد و گفت: چذابه و مهران مرز خروجی زائران خراسان جنوبی برای حضور در مراسم اربعین است.
۸ هزار نفر از خراسان جنوبی برای راهپیمایی اربعین ثبت نام کردند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، ابوالفضل نوفرستی اظهار داشت: پیاده روی اربعین حسینی بزرگترین کنگره عظیم جهان تشیع است.
وی با اشاره به ثبت‌نام زائران اربعین در سامانه سماح افزود: تاکنون 8 هزار و 474 نفر از خراسان جنوبی برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کردند.
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی بیان کرد: ثبت‌نام زائران از ابتدای شهریور ماه آغاز و تا دو روز مانده به اربعین ادامه دارد.
نوفرستی عمده زائران ثبت نام شده خراسان جنوبی را از شهرستان‌های بیرجند، قاین، طبس و فردوس عنوان و تصریح کرد: این زائران در قالب 6 هزار گروه اعزام خواهند شد.
وی به زائران همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی توصیه کرد برای شرکت در این همایش گروه‌های 40 نفره تشکیل دهند تا بتوانند از حضور روحانی و مداح در کاروان‌ها بهره‌‌مند شوند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: چذابه و مهران دو مرز خروجی زائران خراسان جنوبی برای حضور در مراسم اربعین است.
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی یادآور شد: سال گذشته 16 هزار نفر از خراسان جنوبی در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی شرکت کردند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۱۳۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کربلا , اربعین , سامانه سماح