شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
استاندار خراسان جنوبی:

آمادگی میزبانی مسابقات ملی و منطقه ای را داریم

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه امیدوارم در ورزش خراسان جنوبی تحول ایجاد شودگفت: دیپلماسی ما معرفی استان است و در رشته‌های دیگر ورزشی نیز در مسابقات ملی و منطقه ای آمادگی میزبانی داریم .
آمادگی میزبانی مسابقات ملی و منطقه ای را داریم
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدصادق معتمدیان شامگاه جمعه در دیدار با  علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: جامعه استان خراسان جنوبی  نیاز به نشاط دارد .
وی بیان کرد: مهمترین بخشی که ظرفیت و کاربرد چندگانه دارد و به همگرایی شهرستان ها نیز کمک می کند ورزش است .
استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: تصویر زیبای استان خراسان جنوبی فقط با در کنار هم قرار گرفتن 11 قطعه پازل شهرستانها ایجاد می شود و امیدوارم در ورزش استان تحولی داشته باشیم .
 معتمدیان بیان کرد: دیپلماسی ما معرفی استان است و در رشته‌های دیگر ورزشی نیز در مسابقات ملی و منطقه ای آمادگی میزبانی داریم .

برگزاری مسابقات کشتی  در خراسان جنوبی موجب رشد و توسعه استان خواهد شد
رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه هیچ مبلغی از خراسان جنوبی برای میزبانی مسابقات دریافت نکردیم بیان کرد:  برگزاری مسابقات در خراسان جنوبی موجب رشد و توسعه استان خواهد شد
علیرضا دبیر گفت: با توجه به حضور تیم کشتی خراسان جنوبی در لیگ برتر، این استان می تواند در سه سال آینده در رده های جوانان و نوجوانان حرفی برای گفتن در کشور  داشته باشد.
 وی ضمن تشکر از حمایت های استاندار خراسان جنوبی، از کشتی استان و برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور در خراسان جنوبی ابراز رضایت کرد.
رئیس فدراسیون کشتی  جمهوری اسلامی با بیان اینکه  بذری که شما اکنون می پاشید تا چند سال دیگر نتیجه می دهد افزود: هدف از توسعه ورزش فقط ورزش قهرمانی نیست .ورزش به نحو مطلوبی  از بروز آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند .
دلیر گفت: به هر طریقی که بتوانیم با پرچم داری شما و در کنار شما حاضریم از کشتی استان حمایت کنیم .

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۲۵۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , کشتی