سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱

دستور وزیر تعاون برای تکمیل مجموعه ورزشی در فردوس

مجموعه ورزشی کارگران شهرستان فردوس پس از گذشت ۱۰ سال از آغاز عملیات اجرایی، برای تکمیل طرح با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سازمان تامین اجتماعی واگذار می‌شود.
دستور وزیر تعاون برای تکمیل مجموعه ورزشی در فردوس
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: این مجموعه ورزشی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع سال ۱۳۸۸ کلنگ‌زنی شد.

عباس رکنی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال ۱۳۹۱ مبلغ ۱۱۲ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی به این پروژه اختصاص یافت و تا مرحله فونداسیون پیش رفت اما بعد از آن به دلیل کمبود اعتبار، پروژه متوقف شد.

وی اظهار داشت: تکمیل این مجموعه ورزشی یکی از درخواست‌های مسئولان شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است که روز گذشته در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان فردوس و بازدید از پروژه، برای واگذاری رایگان آن به سازمان تامین اجتماعی قول مساعد داده شد.

وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل مجموعه ورزشی کارگران را ۲.۵ تا سه میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: امید است با واگذاری این پروژه به تامین اجتماعی به زودی شاهد اتمام و بهره‌برداری سالن ورزشی باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی تصریح کرد: در شهرستان‌های نهبندان و قاینات نیز هر کدام یک سالن ورزشی مربوط به کارگران از سال‌های گذشته در حال احداث است.

وی گفت: سالن ورزشی نهبندان اکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی و سالن قاین حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد اما به دلیل کمبود اعتبار، این پروژه‌ها نیز متوقف شده است و نیاز به پیگیری دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۳۰۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فردوس , خراسان جنوبی