چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳

زندگینامه تمام شهدای دفاع مقدس در کتابی مستقل جمع آوری شود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید همه اسناد و مدارک شهدا از آنچه در کتاب های مختلف آمده و یا نزد اشخاص است جمع آوری شده و در کتابی مستقل منتشر شود.
زندگینامه تمام شهدای دفاع مقدس در کتابی مستقل جمع آوری شود
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از مهر، آیت الله سیدعلیرضا عبادی سه شنبه شب در دیدار خانواده شهیدان سید محمدحسین ملایی و حسین براتی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حاصل خون هزاران شهید بوده که باید همواره ارج نهاده شود، افزود: همچنین خانواده های شهدا چشم و چراغ جامعه هستند که نباید فراموش شوند.

وی خواستار جمع آوری اسناد شهدا شد و اظهار کرد: کرامت های زیادی از شهدا در کتاب های مختلف ذکر شده که می طلبد جمع آوری شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: باید همه اسناد و مدارک شهدا از آنچه در کتاب های مختلف آمده و یا نزد اشخاص است جمع آوری شده و در کتابی مستقل ساخته شود.

آیت الله عبادی ادامه داد: باید در این کتاب تمام کرامات شهدا، زندگینامه، نحوه شهادت و تمام آنچه در طول زندگی شهدا بوده، بیان شود.

وی با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ شهادت و نشر ارزش های دفاع مقدس در جامعه بیان کرد: تهیه کتاب مستقل شهدا برای نسل جوان امروزی کارایی زیادی دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۳۰۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دفاع مقدس , کتاب