چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶

«محمدی‌نژاد» در اردوی تیم ملی/ رقابت بانوان موتورکراس‌سوار خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری

فدراسیون انجمن‌های ورزشی از «نرگس محمدی‌نژاد» برای حضور در اردوی تیم ملی سپک‌تاکرا دعوت به عمل آورد و بانوان موتورکراس سوار و گلف‌باز خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور هنرنمایی می‌کنند.
«محمدی‌نژاد» در اردوی تیم ملی/ رقابت بانوان موتورکراس‌سوار خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، با دعوت فدراسیون انجمن‌های ورزشی بانوی ورزشکار شهرستان زیرکوه خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی سپک‌تاکرای کشورمان می‌پیوندد.
نرگس محمدی‌‌نژاد که در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی سپک‌تاکرا بانوان در گیلان خوش درخشید با همراهی فاطمه صادقی‌بمرود سرمربی تیم سپک تاکرا خراسان‌جنوبی در این دوره از اردوهای تیم ملی همراهی حضور دارد.

رقابت بانوان موتورکراس‌سوار خراسان‌جنوبی در تهران
در نخستین مرحله مسابقات موتورکراس قهرمانی بانوان کشور تیم خراسان‌جنوبی برای کسب مدال‌رنگی هماورد برترین‌های کشور می‌شود.
این ماراتن ملی از امروز در پیست موتورکراس آیلند سررمین ایرانیان تهران آغاز و به مدت سه روز در کلاس‌های(۶۵، ۱۵۰، ۲۵۰) سی‌سی ادامه می‌یابد.
آوا صالحی از بیرجند در کلاس ۸۵ سی‌سی، هانیه شکیبی از بیرجند، سمیه و ناظره مختاری از طبس در کلاس ۲۵۰ سی‌سی با مربیگری محمد خانی از خراسان‌جنوبی در نخستین مرحله مسابقات موتوکراس سرزمین ایرانیان هنرنمایی می‌کنند.

گلف‌بازان خراسان‌جنوبی در رقابت‌های کشوری
پرونده مسابقات قهرمانی مینی‌گلف خراسان‌جنوبی انتخابی اعزام به رقابت‌های کشوری با معرفی برترین‌ها در بیرجند بسته شد.
در بخش بانوان این رویداد فاطمه کارگر، حمیده محمدی، فریبا سیادت و سیده طوبی موسوی بر سکوی نخست مسابقات ایستادند و در بخش آقایان نیز رضا محمودی، مجید سام‌زه، معید سیادت و حسین جمالی حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.
گفتنی‌است؛ مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور از ۱۹ تا ۲۲ مهرماه به میزبانی آذربایجان‌شرقی در تبریز برگزار می‌شود که از خراسان‌جنوبی کارگر، محمدی، سیادت، موسوی، محمودی، سامزه و جمالی حضور دارند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۳۰۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , گلف , موتورکراس