يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸

هزینه ۶۵۰میلیونی برای روکش آسفالت راه‌های روستایی بیرجند

رئیس اداره راهداری بیرجند از آغاز عملیات روکش آسفالت گرم در محور روستایی گازار- واشان خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ۶۵۰ میلیون تومان پیش بینی شده است.
هزینه ۶۵۰میلیونی برای روکش آسفالت راه‌های روستایی بیرجند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از مهر، احمد رضایی صبح امروز در حاشیه بازدید از محورهای بخش شاخنات بیان کرد: برخورداری روستاها از خدمات زیرساختی و جاده ای همواره مورد توجه این اداره کل است.
وی از آغاز اجرای روکش محور گازار- واشان خبر داد و افزود: این روکش حد فاصل روستای گازار تا ساقدر را در بر خواهد گرفت و با اجرای آن این محدوده از محور بهسازی می شود.
رضایی افزایش ارتقاء ایمنی و نگهداری محور های مواصلاتی شهرستان بیرجند را از جمله اهداف این پروژه دانست و اظهار کرد: همچنین در راستای رفاه حال کاربران جاده ای، آسفالت این محور به طول چهار کیلومتر روکش می شود.
وی بیان کرد: این پروژه به صورت پیمانی و امانی و با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان  از محل اعتبارات استانی اجرایی خواهد شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بیرجند با اشاره به اهمیت رفاه رانندگان جاده ای بیان کرد: روکش محورهای روستایی با اولویت خرابی محورها و بر اساس اعتبارات ابلاغی انجام می شود.
رضایی افزود: ریزش برداری، ارتقاء ایمنی دو نقطه مستعد حادثه، ترمیم آب بردگی های محور از جمله مهمترین اقدامات انجام شده در سال جاری بوده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۳۹۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , راهداری , حمل و نقل