يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹

چهار مجتمع بین راهی در خراسان جنوبی ساخته می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: با ورود سرمایه‌گذار بخش خصوصی چهار مجتمع خدماتی رفاهی به طور عمده در محورهای کویری این استان ساخته می‌شود.
چهار مجتمع بین راهی در خراسان جنوبی ساخته می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، جعفر شهامت افزود: پرداخت تسهیلات برای ۲ مجتمع تامین اعتبار شده است و تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

وی اظهار داشت: با تکمیل ۲مجتمع خدمات رفاهی دیگر تا سال آینده مشکل کمبود توقفگاه در محورهای کویری استان رفع می‌شود. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی با اشاره به سفر اخیر رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به استان که در روز ملی روستا و عشایر انجام شده بود بیان کرد: در این سفر قول تامین اعتبار برای کمک به مجتمع‌های بین راهی، ایجاد پارکینگ و روشنایی داده شده که امیدواریم موارد در دست اقدام انجام شود. 

وی اضافه کرد: همچنین در این سفر تا سقف ۵۰۰ میلیون هزینه‌های مورد نیاز در بحث روکش‌های حفاظتی و جداکننده‌های استاندارد در بزرگراه‌ها اعلام و قول تامین داده شد ولی با احتساب نیازهای مجتمع‌های بین راهی پیش‌بینی می‌شود تا سقف یک میلیارد تومان بتوانیم از کمک‌های سازمان راهداری جذب کنیم. 

شهامت با بیان اینکه ۵۰ درصد واژگونی‌ها در خراسان جنوبی بیشتر از متوسط کشوری است گفت: به طور عمده تصادفات در محورهای کویر ناشی از خواب آلودگی بوده که انتظار می‌رود با ساخت مجتمع‌های جدید بین راه‌ها مشکلات این محورها رفع شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۳۹۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , راهداری , حمل و نقل