سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴

رویارویی فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی با کشتی‌گیران سیرجانی

در دومین هفته از دور برگشت رقابت‌های کشتی فرنگی لیگ برتر کشور تیم خراسان‌جنوبی در سالن امام علی(ع) سیرجان به مصاف نماینده کرمان می‌رود.
رویارویی فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی با کشتی‌گیران سیرجانی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در دومین هفته از دوم دور برگشت مسابقات لیگ برتر کشتی باشگاههای کشور فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی در مقابل حریفانشان روی تشک رقابت‌ها می‌روند.
کشتی‌گیران خراسان‌جنوبی ساعت ۱۱ روز چهارشنبه ۸ آبان‌ماه در سالن امام علی(ع) سیرجان به مصاف نماینده کرمان می‌رود تا شانس خود را برای صعود به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌ها محک زند.
در مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور هشت تیم هماورد یکدیگر می‌شوند که فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی در گروه (الف) رقابت‌ها با تیم‌های بازار بزرگ ایران، شهدای مدافع حرم قم و سیرجان کرمان سرشاخ می‌شوند.
فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی که برای نخستین‌بار در این ماراتن ملی حضور دارند در پایان هفته دور برگشت لیگ برتر کشتی گروه(الف) باشگاه‌های کشور با ۲ برد تیمی، ۲۰ برد انفرادی، ۸۰ امتیاز مثبت، ۱۶۵ امتیاز فنی و ۴ امتیاز از ۴ بازی در رتبه سوم بعد از تیم‌های بازار بزرگ تهران و سیرجان کرمان قرار دارند.
در تیم خراسان جنوبی جواد فاروجی در وزن۵۵ کیلوگرم، امیرحسین خوانساری در وزن ۶۰ کیلوگرم، مصطفی کایدخورده در وزن ۶۷ کیلوگرم، احمد خرسانی در وزن ۷۲ کیلوگرم، سجاد فرج پور در وزن ۷۷ کیلوگرم، مهرداد بهرامی در وزن ۸۲ کیلوگرم، ناصر علیزاده در وزن ۸۷ کیلوگرم، امیرحسین حسینی در وزن ۹۷ کیلوگرم و شادمان عظیمی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم روی تشک رقابت‌ها می‌روند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۵۴۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کشتی , کشتی فرنگی , بیرجند