يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱

درخشش اسپوکس‌بازان خراسان‌جنوبی در مسابقات ملی/ مقام سوم کاراته‌کاهای استان در مسابقات شرق

برای نخستین بار چهار مدال رنگی مسابقات قهرمانی اسپوکس کشور به خراسان‌جنوبی رسید و بانوان‌ کاراته‌کای استان بر سکوی سوم رقابت‌های شرق کشور قرار گرفتند.
درخشش اسپوکس‌بازان خراسان‌جنوبی در مسابقات ملی/ مقام سوم کاراته‌کاهای استان در مسابقات شرق
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، پرونده سومین دوره از مسابقات اسپوکس قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی با معرفی برترین‌ها در اردبیل بسته شد.
در این ماراتن ملی ۳۴۵ ورزشکار آقا و خانم رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امیدها و بزرگسالان ۱۵ استان کشور در سالن ورزشی پهلوان حسین رضازاده به رقابت پرداختند.
در سومین دوره از مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی به میزبانی اردبیل تیم شهرستان طبس متشکل از امیرحسین کریمی، محمدرضا مرشدی، کیارش رزاقی، امین خزایی، نیما علیپور، رضا صوری با مربیگری مجید شمسایی به نمایندگی از خراسان‌جنوبی حضور داشت.
در ماده آکیناکه امید این رویداد ورزش ملی نیما علی‌پور از خراسان‌جنوبی برای نخستین بار با گردن‌آویز برنز بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد، یونس هاشم‌پور و محمدامین مسافر از گیلان قهرمان و نایب‌قهرمان شدند.

۳ نشان رنگی اسپوکس‌کاران بانوان خراسان‌جنوبی
تیم اسپوکس بانوان شهرستان طبس خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور برای نخستین بار صاحب مدال‌های رنگی شد.
در این ماراتن ملی بهاره بهرامی، زهرا و سارا امیدپور، الهه اکبری، مژده فلاح، سیده سارا حسینی، روژان رحمانی، روژین رحمانی، مینا میرزایی و سکینه مرزدار با مربیگری فهیمه جهانی و سرپرستی مجید شمسایی در سالن حسین رضا زاده شهرستان اردبیل به مصاف 136 ورزشکار کشور رفتند.
 در ماده آکیناکه رده سنی نونهالان مسابقات اسپوکس قهرمانی کشور روژان رحمانی از خراسان‌جنوبی با نشان طلا بر سکوی رقابت‌ها ایستاد، زهرا خان‌تبار از مازندران، ستایش رحیمی از گیلان و آیسا صولتی از تهران رتبه‌های بعدی را کسب کردند.
در ماده آکیناکه دوبل بزرگسالان این رویداد ورزش ملی سکینه مرزدار از خراسان‌جنوبی نایب‌قهرمان شد، یگانه حسینی از یزد مقام اول را کسب کرد، فاطمه دالوند از یزد و هدیه سلیمانی از مازندران سوم مشترک شدند.
در ماده آکیناکه دوبل پیشکسوتان سومین دوره اسپوکس قهرمانی کشور نیز مینا میرزایی از خراسان‌جنوبی با مدال برنز بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد، سمانه صفرپور و راحله نجاریان از مازندران مقام‌های اول و دوم را کسب کردند.

بانوان کاراته‌کای خراسان‌جنوبی در مسابقات شرق کشور سوم شدند
 بانوان کاراته‌کای طبس و عشق‌آباد به نمایندگی از خراسان‌جنوبی در مسابقات سبک کیوکوشین ماتسویی قهرمانی شرق کشور خوش درخشیدند.
 این ماراتن منطقه‌ای با شرکت ۲۵۰ بانوی ‌کاراته‌کا اوزان مختلف بخش کمیته و کاتا از خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی در مشهد برای کسب نشان رنگی هماورد یکدیگر شدند.
در مسابقات کاراته منطقه شرق کشور از خراسان‌جنوبی ۴۸ ورزشکار حضور داشتند که با کسب ۱۰ مدال طلا، ۹ مدال نقره و ۷ مدال برنز در بخش کمیته و دریافت ۲ نشان طلا، ۴ گردنبند نقره و ۲ گردن‌آویز برنز بر سکوی سوم رقابت‌ها قرار گرفتند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۵۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کاراته , اسپوکس