دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴
رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین:

عزت جمهوری اسلامی ازبرکت ۱۳آبان و خون شهداست

رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین گفت: عزت جمهوری اسلامی ازبرکت ۱۳آبان و خون شهداست.
عزت جمهوری اسلامی ازبرکت ۱۳آبان و خون شهداست
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم، امروز ۱۳آبان‌ماه ۱۳۹۸‌راهپیمایی باشکوه استکبارستیزی همزمان باسراسرکشور، باحضور پررنگ اقشارمختلف مردم، دانش‌آموزان و مسئولین استان برگزارشد‌.
در این تظاهرات عظیم، مردم با سردادن شعارهای نماد شیطان لعین آمریکاست، محور هرجنایتی آمریکاست و روز دشمن‌ستیزی روز مرگ بر آمریکاست، اعلام کردند که همچنان پای شعار مرگ بر آمریکا ایستاده اند و همواره پیرو ولایت فقیه هستند.
سعید اوحدی، رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین عظمت این روز را درتاریخ زبانزد دانسته و افزود: باید برای تبیین درست از ۱۳آبان گذر تاریخی به سخنرانی امام(ره) در ۴آبان سال ۱۳۴۳داشته باشیم که منجر به تبعید ایشان شد.
وی تبعید امام خمینی(ره) درسال ۱۳۴۳را نقطه عطفی برای شروع اهداف و آرمان‌های انقلاب دانسته و اظهارداشت: امروز به نام روز دانش‌آموز نامگذاری شده چرا که در این روز، شاهد قتل عام و به خون کشیده شدن دانش‌آموزانی بودیم که به امام و ولی خود لبیک گفتند.
اوحدی عزت جمهوری اسلامی را ازبرکت ۱۳آبان و خون شهدا عنوان کرد و پیام 13آبان به مردم شریف عراق و لبنان را اینگونه بیان کرد: باچشم تیز و دشمن‌شناس مراقب نفوذ دشمن باشید؛ چرا که دشمن همه توطئه‌هایی که بعد از انقلاب برسراه ایران گذاشت را درمسیر انقلابی شما نیز قرار خواهدداد و البته شما قطعا هوشیارتر خواهیدبود‌.
وی در پایان مهم‌ترین رسالت مردم و مسئولین را توجه به گام دوم انقلاب و پیشبرد اهداف مقام معظم رهبری عنوان داشت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۵۸۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , 13 آبان , استکبار