سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱

درخشش «طرمی» در مسابقات نجات‌غریق کیش/ هنرنمایی باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی در زاهدان

در بیست‌وهشتمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور برای نخستین‌بار «بیتا طرمی» مقام آوری کرد و باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی برای کسب نشان‌های رنگی در رقابت‌های کشوری هنرنمایی می‌کنند.
درخشش «طرمی» در مسابقات نجات‌غریق کیش/ هنرنمایی باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی در زاهدان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در بیست و هشتمین دوره مسابقات نجات‌غریق قهرمانی کشور بانوی خراسان‌جنوبی برای نخستین‌بار در تاریخ فعالیت این رشته ورزشی در استان خوش درخشید.
بیتا طرمی در ماده سخت و نفس‌گیر پرچم در ساحل این ماراتن ملی از بین ۳۰ تیم شرکت کننده بر سکوی چهارم رقابت‌ها در جزیره زیبای کیش ایستاد.
در مسابقات نجات‌غریق قهرمانی بانوان کشور از خراسان‌جنوبی مهدیه چهاردهی، بیتا طرمی، فرشته جباری، مهلا قاسمی و ویدا قاسمی با سرپرستی مرضیه سورگی و مربیگری زینب پدرام حضور داشتند.

هنرنمایی باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی در زاهدان
تیم میانداری دوازده‌گانه هیأت ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شود.
این ماراتن ملی از امروز با هنرنمایی قریب بر ۱۵۰ باستانی‌کار برتر کشور به میزبانی استان سیستان‌وبلوچستان در شهر زاهدان آغاز و به مدت چهار روز ادامه می‌یابد.
امیرحسین کیوان‌زاده، علی‌اصغر اکبری، سهیل یوسف‌پور و مصطفی دلاکه با مربیگری غلامرضا کبودی و مرشدی علی کیوان‌زاده در قالب تیم خراسان‌جنوبی به مسابقات قهرمانی ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی کشور اعزام شده‌اند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۵۹۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات نجات‌غریق , ورزش زورخانه‌ای