مسؤول کانون مهدیاران خراسان‌جنوبی خبرداد:

برگزاری اجتماع بزرگ مردمی «عید بیعت» در بیرجند

14 آبان 1398 ساعت 12:08

مسؤول کانون مهدیاران خراسان‌جنوبی گفت: اجتماع بزرگ مردمی با عنوان «عید بیعت» پنجشنبه 16 آبان‌ماه در بیرجند برگزار می‌شود.


به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از فارس، حجت کفاشی اظهار داشت: اجتماع بزرگ مردمی با عنوان «عید بیعت» پنجشنبه 16 آبان‌ماه در بیرجند برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این مراسم به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) ساعت 15 در میدان ابوذر برگزار خواهد شد، تصریح کرد: حجت‌الاسلام مافی‌نژاد سخنران اصلی این مراسم خواهند بود.
مسؤول کانون مهدیاران خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه برای چهارمین سال است که این برنامه در بیرجند برگزار می‌شود، بیان داشت: می‌توان گفت که این مناسبت در طول سال و در مقایسه با سایر مناسبت‌ها مهجور مانده و تلاش داریم تا با حضور حداکثری مردم در این مراسم تجدید بیعتی با امام زمان(عج) داشته باشیم.
کفاشی عنوان داشت: کانون مهدیاران از سال 92 فعالیت خود را در استان آغاز کرده و برگزاری دوره‌های آموزشی معارف مهدویت، مراسم احیای نیمه شعبان، برگزاری اجتماع مردمی و کمک به نیازمندان نمونه‌ای از برنامه‌هایی است که توسط این کانون اجرا می‌شود.
وی آشنایی با معارف مهدویت را از جمله وظایف اولیه هر فرد منتظر دانست و گفت: پس از برگزاری دوره‌های آموزشی افراد با حضور در سطح جامعه در راستای ترویج مسائل مربوط به مهدویت و سبک زندگی اسلامی فعالیت دارند.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 24592

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/24592/برگزاری-اجتماع-بزرگ-مردمی-عید-بیعت-بیرجند

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir