سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱

ستاد بزرگداشت ۹ دی در خراسان جنوبی تشکیل شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن به دنبال روزنه‌ای برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب است اما همواره بصیرت مردم بساط فتنه را جمع می‌کند گفت: ستاد بزرگداشت یوم الله ۹ دی در استان بارویکرد اقناع افکار عمومی تشکیل شده است.
ستاد بزرگداشت ۹ دی در خراسان جنوبی تشکیل شد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام احمد ملایی پیش از ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی ستاد بزرگداشت مراسم یوم الله نهم دی از حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه استان در مناسبات ملی و انقلابی تشکر کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی گفت: همانطور که شاهد بودیم مردم بزرگ و بصیر خراسان جنوبی در جای جای این استان، به رغم وجود مطالبات، نگرانی‌ها و خواسته‌های معیشتی برای حمایت از اقتدار و امنیت کشور به سیل خروشان راهپیمایی‌های خودجوش پیوستند و حماسه‌ای دیگر آفریدند و به فرموده مقام معظم رهبری «کاری که ملّت در این یک هفته کردند خیلی بالاتر بود و خیلی مهم‌تر بود از هر حرکت میدانی».

وی با تاکید بر  ضرورت اقناع افکار عمومی در زمینه شبهات بیان کرد: این حضور بار دیگر ثابت کرد حافظان و پشتوانه‌های نظام جمهوری اسلامی، مردم هستند و مسئولین باید با تمام توان و با افتخار در خدمت مردم بوده و اهتمام تام و تمام آنان معطوف به رفع مشکلات مردم به ویژه مشکلات معیشتی باشد.

ملایی اظهار داشت: از هم اکنون تا نهم دی ماه فرصت مغتنمی برای تبیین و برنامه‌های بصیرتی در مساجد، مدارس و دانشگاه‌ها و سایر محافل و مجامع است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در مقاطع گوناگون با فتنه‌های مختلفی از سوی دشمنان روبرو بوده و دشمن نیز دنبال روزنه‌ای برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب بوده اما همواره هوشیاری، بصیرت و حضور به موقع مردم بساط فتنه و فتنه گران را جمع کرده است و حماسه‌هایی نظیر 9 دی آفریده است.

در ادامه این جلسه ضمن تشکیل ستاد گرامیداشت یوم الله 9 دی در استان، کارگروه تبیین، جهت اقناع افکار عمومی در زمینه شبهات و کارگروه پشتیبانی از رسانه‌ها نظر به ضرورت انعکاس شایسته حضور باشکوه مردم توسط خبرگزاری‌ها و مطبوعات تشکیل شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , کشتی