چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

مجلس کارآمد نیازمند شاخصه است/ مردم انتخاب با دقت داشته باشند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه داشتن مجلس خوب شانس نیست بلکه نیازمند شاخصه است، گفت: باید با هوشیاری و دقت مجلسی را انتخاب کنیم که در راس امور قرار داشته باشد.
مجلس کارآمد نیازمند شاخصه است/ مردم انتخاب با دقت داشته باشند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از مهر، آیت الله سیدعلیرضا عبادی ظهر چهارشنبه در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی و سیاسی، با بیان اینکه امروز آمریکا و پیروانش در سطح بین الملل با شکست مواجه شده اند، اظهار کرد: خوشبختانه در داخل کشور روح امید برای کسانی که آمریکا را پس زدند و نسبت به آن ها بی اعتنا بودند، دمیده شده است.
وی با اشاره به اینکه علی رغم تمامی خساراتی که اخیرا در کشور به وجود آمد اما عایدات بسیار خوبی هم نصیبمان شد، افزود: شرایط امروز کشور بسیار مساعد است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان اسلام طی چهل سال نتوانستند هیچ طرحی برای ایران بریزند، گفت: در حالی که با هیچ قلم و بیانی نمی شد چهره زشت دشمن را برای جهانیان نمایان کرد خودشان با اقدامات ظالمانه ماهیتشان را برای طرفدارانشان رو کردند.
وی بیان کرد: شرایط امروز کشور همچون بهاری است که از پس زمستانی سرد آمده و باید قدر آن را بدانیم.
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه اقدامات فرهنگی در عرض امور اقتصادی، نظامی و سیاسی نیست، اظهار داشت: متاسفانه امور فرهنگی در برنامه و بودجه انتها قرار می گیرد در صورتی که این مسئله مهم در سطح بالایی قرار دارد.
وی با بیان اینکه انسان ذاتا یک موجود فرهنگی است، افزود: تنها راه به کمال رسیدن انسان عبادت خداوند متعال است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره با اینکه برای تعریف هر موضوعی به فرهنگ آن نیز نیاز داریم، گفت: فرهنگ هویت هر فرد را مشخص می کند و مسائل اقتصادی و نظامی زیر مجموعه فرهنگ هستند.
وی با بیان اینکه در سیر و سلوک عرفانی اولین قدم بیداری و هوشیاری است و نقطه مقابل آن غفلت است، عنوان کرد: جامعه ایران از زیرسخت های ایمانی و هوش و ذکاوت برخوردار هستند که در مقابل هجه های دشمنان جانانه مقاومت می کنند.
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه دلیل بسیاری از مشکلاتی که در جامعه به وجود می آید غفلت و ندانم کاری است، بیان کرد: اگر بتوانیم آگاهی و هوشیاری را به ملت تزریق کنیم و اصالت فرهنگ را برای آن ها تبیین کنیم قطعا پیروز خواهیم بود.
وی با بیان اینکه امروز مردم در بهترین شرایط و زمان برای گرفتن آگاهی های لازم هستند، اظهار داشت: امروز اگر مردم از شرایط ناراضی هستن باید آن را تغییر و قبل از انجام هر کاری آن را برای خود تعریف کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: مردم باید راه بهتر شدن شرایط کشور را بدانند و مجلسی را انتخاب کنند که بتواند مشکلات جامعه را برطرف، دین را احیا و مقابل هجمه های دشمن شهامت داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه داشتن مجلس خوب شانس نیست بلکه نیازمند شاخصه است، بیان کرد: مردم باید با هوشیاری کامل مجلسی را که در راس امور قرار داشته باشد را برای خود تعریف کنند.
آیت الله عبادی با بیان اینکه مجلس باید بر اساس قانون حرکت کند و آنقدر قدرت داشته باشد که بتواند در صورت تخلف دولت آن ها را زیر سوال ببرد، افزود: اگر مردم در انتخاب خود دقت کافی را داشته باشند خواهیم توانست کشور را نجات دهیم.
وی با اشاره به اینکه انسان آگاه جامعه خود را فدای حزب و گروه های خاص نمی کند، عنوان کرد: امروز همه باید کمک کنیم تا اندیشه مردم از حالت غفلت خارج شود.

 دشمن از تفکر بسیجی هراس دارد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم نیاز به کمک در جهت رسیدن به بیداری و بصیرت دارند، اظهار داشت: اگر قرار است زیر بار کشورهای سلطه گر همچون انگلیس و آمریکا نرویم قطعا باید در راه رسیدن به هدفمان از همه چیز بگذریم.
وی با اشاره به اینکه امروز تفکر بسیجی باید بسط و گسترش یابد، افزود: متاسفانه وجود برخی افراد ترسو در کشور باعث می شود دشمنان به خود اجازه دهند هر حرفی بزنند در غیر اینصورت دشمن جرات زدن هیچ حرفی را ندارد.
آیت الله عبادی با بیان اینکه باید جلوی جوسازی ها، دروغگویی ها و حیله ها را با بیان حقایق و بیدار کردن جامعه بگیریم، گفت: خوشبختانه دشمنان از تفکر بسیجی هراس دارند به همین دلیل است که با صدور تفکر بسیجی از داخل، کشورهای دیگر نجات پیدا کرده اند چراکه بسج تمامش خدمت است.
وی با اشاره به اینکه اگر امروز یک رستاخیز درست صورت گیرد تمامی جوانان تفکر بسیجی را می پذیرند، عنوان کرد: امور فرهنگی ریه دار باید در دستور کار قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تشکیل نظام حمهوری اسلامی ایران بر اساس پذیرفتن ۹۸ درصدی اسلام توسط مردم کشور بوده است، افزود: نظرسنجی های علمی و مصاحبه با مردم نشانگر این است که مردم، اسلام و رهبر را می‌خواهند، لذا باید بدانیم که بسیاری از نقص ها به خودمان و کم کاری هایمان برمی گردد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۶۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مجلس , انتخابات