پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰
استاندار خراسان‌جنوبی خبرداد:

درآمد ارزی ۲ میلیون دلاری صنایع دستی خراسان‌جنوبی/ سفر وزیر میراث فرهنگی به استان

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: سال گذشته در حوزه صنایع دستی استان، بیش از ۲ میلیون دلار درآمد ارزی داشته‌ایم که نشانگر پتانسیل بالای خراسان‌جنوبی در تولید محصولات صنایع دستی می‌باشد.
درآمد ارزی ۲ میلیون دلاری صنایع دستی خراسان‌جنوبی/ سفر وزیر میراث فرهنگی به استان
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، محمدصادق معتمدیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان‌جنوبی اظهار داشت: خراسان‌جنوبی با بیش از ۱۵۰۰ اثر ملی شناسایی شده، ظرفیت بالایی در حوزه فرهنگی و گردشگری دارد.
وی افزود: سال گذشته در حوزه صنایع دستی استان، بیش از ۲ میلیون دلار درآمد ارزی داشته‌ایم که نشانگر پتانسیل بالای خراسان‌جنوبی در تولید محصولات صنایع دستی می‌باشد.
استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه باید با شناسایی حلقه‌های مفقوده، چرخه تولیدات صنایع دستی در استان را تکمیل کنیم، اضافه کرد: به دنبال این هستیم تا با حضور مؤثر در نمایشگاه‌های بین‌المللی، بازارهای جدیدی برای فروش صنایع دستی و سایر محصولات استان ایجاد کنیم.
معتمدیان عنوان داشت: به زودی شاهد حضور وزیر محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در استان خواهیم بود و با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، تا پایان دولت شاهد سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد تومانی در این حوزه باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۶۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نمایشگاه , صنایع دستی