پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی خبرداد:

ثبت‌نام 28نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی

رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی گفت: تا پایان روز چهارم نام‌نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۲۸ نفر برای تصدی کرسی مجلس در استان ثبت‌نام کردند.
ثبت‌نام 28نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، ناصر خوش‌خبر با اشاره به نام‌نویسی آمار داوطلبان مجلس شورای اسلامی در خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: تاکنون 28 نفر برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه استان تا پایان روز چهارم، ثبت‌نام کرده‌اند.
وی با بیان اینکه از این تعداد داوطلب ۱۳ نفر در روز چهارم برای حوزه‌های انتخابیه استان خراسان‌جنوبی ثبت‌نام کرده‌اند، بیان داشت: از این تعداد سه نفر برای حوزه بیرجند، درمیان و خوسف، پنج نفر برای حوزه نهبندان و سربیشه، چهار نفر برای حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه و یک نفر برای حوزه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه نام‌نویسی کردند.
رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی با اعلام اینکه در مجموع از ابتدای آغاز نام‌نویسی داوطلبان تا پایان چهارمین روز ۲۸ نفر داوطلب نمایندگی حوزه‌های انتخابیه استان شدند، تصریح کرد: از مجموع ۲۸ نفر، ۱۴ نفر زیر ۵۰ سال و ۱۴ نفر بالای ۵۰ سال سن دارند.
خوش‌خبر با بیان اینکه از آمار داوطلبان نام‌نویسی شده یک نفر مدرک لیسانس، ۱۸ نفر فوق لیسانس، هشت نفر مدرک دکترا و یک نفر تحصیلات حوزوی دارد، عنوان کرد: سه نفر از ثبت‌نام شدگان سابقه نمایندگی مجلس و هشت نفر سابقه داوطلبی انتخابات مجلس را دارند.
وی با اشاره به اینکه از مجموع داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک نفر خانم و مابقی آقایان هستند، تبیین کرد: بیشترین آمار داوطلبان برای حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه و کمترین تعداد داوطلبان برای حوزه انتخابیه فردوس، سرایان، بشرویه و طبس است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۶۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , انتخابات , مجلس