پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰
معاون استاندار خراسان جنوبی:

معادن و شهرک‌های صنعتی خراسان جنوبی نیازمند تامین برق هستند

معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: بسیاری شهرک های صنعتی و معادن خراسان جنوبی تشنه برق هستند که اگر تامین نشود سرمایه گذار قدم به استان نمی گذارد.
معادن و شهرک‌های صنعتی خراسان جنوبی نیازمند تامین برق هستند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از مهر، سیدکمال‌الدین میرجعفریان پیش از ظهر پنج شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی بیان کرد: مردم بهترین داوران در قضاوت عملکرد مسئولان بوده که نقد آن ها باعث اصلاح روند و رضایت شان مایه امید می شود.
وی با بیان اینکه نمی توان نسخه واحدی برای تمام مسائل در استان ها پیچید، گفت: مدیر موفق کسی است که مشکلات را میدانی احصا کرده و برای رفع آن ها راهکار ارائه دهد.
میرجعفریان با اشاره به شرایط استراتژیک خراسان جنوبی بیان کرد: باید در کنار فعالیت های داخلی، برنامه های کلان و فرابخشی برای استان دیده شود. 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: این استان ظرفیت های بالایی به ویژه در انرژی پاک داشته که می تواند بسیار سودآور باشد و باید مورد توجه قرار گیرد. 
وی با بیان اینکه اگرچه تولید برق چند برابر نیاز استان بوده اما باید برای رفع نیازهای داخل استفاده شود، اظهار کرد: بسیاری از شهرک های صنعتی و معادن خراسان جنوبی تشنه برق هستند که اگر تامین نشود سرمایه گذار قدم به استان نمی گذارد. 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی آب را یکی از معضلات اساسی استان عنوان کرد و گفت: باید موانع تامین مولفه های اقتصادی مرتفع شود تا پایداری استقلال جمعیت در استان داشته باشیم. 
وی با اشاره به طرح احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین در خراسان جنوبی بیان کرد: پیشرفت فیزیکی شش هزار واحد بالای ۶۰ درصد و هزار و ۵۰۰ واحد در مرحله بهره برداری بوده که نیاز به تامین برق دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۷۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , برق , شهرک صنعتی