جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴

اینستاگرام صفحه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی را حذف کرد

براساس سیاست‌های ضد شفافیت غرب و جلوگیری از انتشار واقعیت فعالیت‌های غیرمنطقی برخی کشورها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اینستاگرام صفحه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی را حدف کرد.
اینستاگرام صفحه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی را حذف کرد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حساب کاربری حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی در فضای مجازی با نزدیک به 1600 عنوان مطلب؛ توسط اینستاگرام حذف شد.
از حدود دو سال پیش، صفحه سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در اینستاگرام با نام کاربری ebadi_khj راه‌اندازی شد که به انتشار روزانه تصاویر، فیلم‌ها و‌ بیانات ایشان اقدام می‌کرد.

به دنبال اقدام تروریست‌های آمریکایی در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس و جمعی از رزمندگان اسلام‌ و موج انتشار تصاویر، فیلم‌ها و بیانات این شهیدان عظیم الشان در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت.

اینستاگرام با افزایش تعداد این تصاویر و مطالب اقدام به حذف تصاویر آنان از صفحات کاربران و همینطور چندین مورد از صفحه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی کرد.
صفحه حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نیز که مطالب مربوط به شهادت این سردار اسلام را پوشش می‌داد، ساعتی قبل توسط اینستاگرام مسدود و از دسترس خارج شد.

پیش از این نیز شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحات کاربران زیادی را در جهت بایکوت رسانه‌ای ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی غیرفعال کرده است و این اقدام اعتراض گسترده کاربران اینستاگرام را نیز در پی داشته است.  

این اقدامات اینستاگرام بیش از پیش ماهیت تروریستی و صهیونیستی و مخالفت صریح آنان با جبهه حق را آشکار می‌کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۲۲۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , نماینده ولی فقیه , اینستاگرام