چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی:

تخصیص اقلام شب عید در خراسان جنوبی/مردم نگران تامین کالا نباشند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تخصیص کالاهای مورد نیاز تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: مردم نگران تامین کالا نباشند.
تخصیص اقلام شب عید در خراسان جنوبی/مردم نگران تامین کالا نباشند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از مهر، داوود شهرکی با اشاره به طرح توزیع اقلام شب عید بیان کرد: در قالب این طرح ۲۵۰ تن برنج تنظیم بازار هندی به قیمت هر کیسه ۱۰ کیلو گرمی ۶۵ هزار تومان توزیع خواهد شد.
وی از اختصاص ۲۵۰ تن روغن و ۸۰ تن گوشت قرمز خبر داد و افزود: سه هزار تن شکر به نرخ هر کیلو گرم چهار هزار و ۷۰۰ تومان در دو مرحله به استان تخصیص داده شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم نگران تأمین کالای شب عید نباشند، ادامه داد: هزار و ۵۰۰ تن در حال جذب و حمل به شبکه‌های توزیع است.
شهرکی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری هفت هزار و ۴۰۰ تن شکر توزیع شده است، گفت: سهمیه شکر بسته بندی شهرستان بیرجند به نرخ هر کیلوگرم پنج هزار و ۲۵۰ تومان بوده که زودی در شبکه توزیع صنفی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه میوه شب عید تأمین شده و در سردخانه موجود است، اظهار کرد: بیش از هزار تن میوه تأمین شده که در حال بسته بندی بوده و در زمان مناسب توزیع می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۶۱۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سازمان صنعت، معدن و تجارت , اقتصاد , خراسان جنوبی , سازمان صمت