شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳

قدردانی رئیس مجلس از همت و امید ملت ایران در مقابله با شیوع کرونا

رئیس مجلس شورای اسلامی در پست اینستاگرامی خود نوشت: از امید و همت بلند ملت ایران به‌ویژه مردم شریف استان‌های قم، گیلان و تهران در مقابله با شیوع کرونا قدردانی می‌کنم.
قدردانی رئیس مجلس از همت و امید ملت ایران در مقابله با شیوع کرونا
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در تازه‌ترین پست اینستاگرامی خود از امید و همت بلند ملت ایران به‌ویژه مردم شریف استان‌های قم، گیلان و تهران در مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد.
متن کامل پست اینستاگرامی لاریجانی به این شرح است:

"در هفته‌های گذشته، ابتلای تعدادی از هموطنان عزیزمان به‌ویژه در استان‌های قم، گیلان و تهران به کرونا و درگذشت شماری از مبتلایان، حلاوت واپسین ایام سال را برای همگان به تلخی مبدل کرد. ضمن آرزوی بهبودی کامل برای همه مبتلایان،‌ طلب آمرزش و رحمت برای قربانیان و صبر و آرامش برای بازماندگان، امیدوارم که با همت شبانه‌روزی مسئولان علی‌الخصوص اقدامات پیشگیرانه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و همکاری و همدلی مردم رئوف، هرچه زودتر، شاهد کوتاه شدن سایه شوم این بیماری از سر کشور باشیم تا دشواری و مرارت ایام، جای خود را به احساس پیروزی و سربلندی دهد. همچنین خود را در رنج مردم شریف قم در این روزهای سخت سهیم می‌دانم و با این شهر مقدس چنین هم‌سخن می‌شوم که: فَاسْتَقِمْ کَمَا أُمِرْتَ! با تکیه بر مهربانی کریمه اهل‌بیت(س)، از بستر کسالت برخیز! این روزها می‌گذرد و می‌دانم که بر دامن کبریایت ننشیند گرد".

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۷۱۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , وزارت بهداشت , ایران , لاریجانی