شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی:

تعطیلی اماکن ورزشی خراسان‌جنوبی تمدید شد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی از تمدید تعطیلی اماکن ورزشی خبر داد و گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باشگاههای بخش خصوصی تا ۱۵ فروردین و کلیه‌ سالن‌ها و استخرهای شنای واگذاری ماده‌های ۸۸ و ۲۷ اداره کل تا ۳۱ فروردین ۹۹ تعطیل می‌باشد.
تعطیلی اماکن ورزشی خراسان‌جنوبی تمدید شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حسن عزیزی امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک سال‌نو اظهار داشت: در راستای تصمیمات ستاد ملی پیشگیری از ویروس کرونا تعطیلی کلیه باشگاه‌های ورزشی بخش خصوصی خراسان‌جنوبی تمدید شد.
وی با اشاره به فعالیت ۲۱۶ باشگاه ورزشی بخش خصوصی مجوزدار در خراسان‌جنوبی افزود: تعطیلی این باشگاه‌ها تا ۱۵ فروردین‌ماه ۹۹ ادامه دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در پی تصمیم ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیلی کلیه سالن‌ها ، استخرها و اماکن ورزشی واگذار شده توسط( ماده ۸۸ و ۲۷ ) این اداره کل نیز تمدید می‌گردد.
عزیزی با بیان اینکه پیش از این طی ابلاغی تعطیلی مجموعه‌‌های ورزشی و اماکن آبی تا ۱۵ فروردین ۹۹ اعلام شده بود، گفت: تمامی اماکن ورزشی و استخرهای شنا تا ۳۱ فروردین ماه تعطیل می‌باشد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران باشگاه‌های خصوصی و مستاجرین اماکن ورزشی بابت همراهی و همکاری در دوران سخت مبارزه با ویروس کرونا خواستار توجه و عنایت به مصوبات این ستاد شد و خاطرنشان کرد: همکاری مدیران مجموعه‌های ورزشی و اماکن آبی در راستای حفظ سلامتی مردم و غلبه بر ویروس منحوس کرونا خواهد بود.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۵۷۸۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند