يکشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۱

برترین ووشوکاران خراسان‌جنوبی معرفی شدند

پرونده مسابقات قهرمانی ووشو در خانه خراسان‌جنوبی با معرفی برترین‌های بخش آقایان و بانوان بسته شد.
برترین ووشوکاران خراسان‌جنوبی معرفی شدند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، قریب بر دو ماه است که ویروس کرونا قفل تعطیلی بر سالن‌های ورزشی زده و مسابقات ورزشی برگزار نمی‌شود.
این در حالی‌است که تعدادی از هیئات ورزشی به‌منظور انجام فعالیت‌های جسمی و ایجاد روحیه نشاط در روزهای خانه‌نشینی و فاصله‌گذاری اجتماعی تدابیری اندیشیده و از طریق فضای مجازی مسابقات ورزشی را تدارک دیده‌اند.

مسابقات ووشو در خانه بخش آقایان خراسان‌جنوبی با ارسال 112 ویدئو توسط ووشوکاران شهرستان‌های استان برگزار شد که استاد محمود بارانی از طبس گلشن مقام نخست را کسب کرد.
امیرحسین عباسی از بیرجند در بخش ورزشکاران مسابقات ووشو در خانه خراسان‌جنوبی با کسب شش امنیاز قهرمان شد، امیرعلی خرمشاد از بیرحند به نایب قهرمانی رسید جلال امینی از قاینات به مقام سوم دست یافت.

در بخش بانوان این رویداد ورزشی خانگی خراسان‌جنوبی نیز 112 ویدئو از ووشوکاران شهرستان‌های استان دریافت شد که استاد عصمت‌سادات موسوی‌نژاد از قاین عنوان برترین مربی را به خود اختصاص داد.
در بخش وشوکاران بانوان خراسان‌جنوبی خواهران سارانی با کسب هفت امتیاز مقام نخست را به‌دست آوردند، فائقه سنجری رتبه دوم را از آن خود کرد و آیدا فدایی سوم شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۰۷۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ووشو , خراسان جنوبی , بیرجند , ورزش