پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷
مدیرکل اوقاف خراسان‌جنوبی:

۶۰ نفر از خراسان‌جنوبی در مسابقات قرآن اوقاف ثبت‌نام کردند

مدیرکل اوقاف خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه ثبت‌نام در مسابقات قرآن اوقاف از ششم اردیبهشت آغاز شده است، گفت: ۶۰ نفر از خراسان‌جنوبی تاکنون در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.
۶۰ نفر از خراسان‌جنوبی در مسابقات قرآن اوقاف ثبت‌نام کردند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از مهر، حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور اظهار کرد: مراسم شب قدر در امام زادگانی که فضای کافی برای پذیرش زائران و عزاداران داشته باشند با رعایت دقیق موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی و سایر پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در شب اول قدر (شب نوزدهم) برای برگزاری برنامه در امامزادگان باقریه بیرجند هیچ‌گونه اطلاعیه‌ای نداده بودیم ولی به واسطه حضور خودجوش مردم، برنامه شب احیا را در این مکان برگزار کردیم.
بخشی‌پور ادامه‌داد: در شب ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان اجرای برنامه‌های شب‌های قدر در امامزادگان باقریه بیرجند با دقت و تأکید بیشتری بر موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی و الزام همگان به پوشیدن ماسک و دستکش برگزار می‌شود.
وی همچنین با اشاره به زمان ثبت‌نام در مسابقات قرآن اوقاف و گلایه برخی از افراد از کندی سامانه ثبت‌نام، افزود: این سامانه در حقیقت میز خدمت اوقاف محسوب شده و خدمات متعددی ارائه می‌کند و از این جهت برای سهولت در ثبت‌نام در ساعات ابتدایی یا انتهایی روز باید به سامانه مراجعه کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: تاکنون از خراسان‌جنوبی ۶۰ نفر در رشته‌های مختلف مسابقات قرآن اوقاف ثبت‌نام کرده‌اند.
بخشی‌پور با بیان اینکه در سال جاری به جای برگزاری مسابقات در مرحله شهرستانی، مسابقات به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود، اظهار کرد: در منطقه بندی مسابقات بیرجند و خوسف یک منطقه، نهبندان، سربیشه و درمیان یک منطقه، طبس و بشرویه یک منطقه دیگر، خضری، زیرکوه و قاین یک منطقه و در نهایت فردوس و سرایان نیز یک منطقه دیگر محسوب می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه مرحله منطقه‌ای مسابقات در اواخر خرداد و یا اوایل تیرماه برگزار می‌شود، یادآور شد: مرحله استانی مسابقات نیز در مردادماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۲۵۶
کلمات کليدی: خراسان تایم , مسابقات قرآن , اوقاف , وقف