يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۱
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

زنده نگه‌داشتن دستاوردهای رزمایش «کمک مؤمنانه» نیازمند جریان رسانه‌ای است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه دنیا در جریان کرونا فاصله فرهنگی انقلاب اسلامی با غرب را فهمید، گفت: رسانه‌ها نقش اصلی برای زنده نگه‌داشتن دستاوردهای رزمایش کمک مؤمنانه(مواسات) را دارند.
زنده نگه‌داشتن دستاوردهای رزمایش «کمک مؤمنانه» نیازمند جریان رسانه‌ای است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در نشست با مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: باید از فرصت‌های پیش روی انقلاب اسلامی در صحنه‌های بین‌المللی نهایت استفاده را کرد.
وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در کلام رهبری و رها شدن آن، بیان داشت: اگر فضای مجازی در طی این سال‌ها از سوی مسؤولان دست‌اندرکار مدیریت می‌شد و از همان اوایل کار فرصت‌ها پشت مرزها تلف نمی‌شد و از این همه استعدادهای داخلی ارزشمند استفاده می‌گشت، امروز کاملا در این حوزه مستقل می‌بودیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در ابتدا توجیه کردند که وابستگی فضای مجازی به خارج سبب منافع اقتصادی برای کشور می‌شود، اضافه کرد: بعد از مدتی کارشناسان اعلام کردند که بسیاری از نوسانات ارز و طلا به خاطر شیوه‌های ناسالم مدیریت فضای مجازی در کشور بوده است.
عبادی با تأکید بر اینکه فضای مجازی باید در دست نیروهای با استعداد داخلی باشد تا دشمن نتواند در آن زهری بریزد خطاب به دست‌اندرکاران امور رسانه و فضای مجازی، گفت: آنچه که در محدوده‌ این استان می‌توانید انجام دهید تشکیل قرارگاه رسانه‌ای در راستای منویات رهبری است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات ارزشمند رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه در سطح کشور و استان، اعلام کرد: این رزمایش بزرگ فرهنگی، هم موجب سرفرازی برای انقلاب اسلامی، اقشار مختلف مردم، نخبگان و جوانان مؤمن و انقلابی شد و هم سبب رسوایی کشورهای به اصطلاح متمدن غربی گردید.
 
رسانه‌ها نقش اصلی برای زنده نگه‌داشتن دستاوردهای رزمایش مواسات را دارند
 نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه دنیا در جریان کرونا فاصله فرهنگی انقلاب اسلامی با غرب را فهمید و آن‌هایی که در طی این سال‌ها شیطنت می‌کردند دست و پایشان بسته شد، اضافه کرد: رسانه‌ها نقش اصلی برای زنده نگه‌داشتن دستاوردهای رزمایش کمک مؤمنانه(مواسات) را دارند.
عبادی بیان داشت: از افراد شایسته اهل فن برای تولید محتوای فرهنگی رزمایش کمک‌های مؤمنانه بهره بگیرید زیرا وقتی محتوا پر بار باشد و به جامعه عرضه شود استقبال می‌شود و جامعه به سمت شما می‌آید و کسی به زهر ریزی دشمنان توجهی نمی‌کند.
وی با بیان اینکه باید برای نجات جامعه بشری طرح و برنامه داشته باشیم با تأکید بر نقش مهم قرارگاه رسانه‌ای شهید آوینی، گفت: همانگونه که فیلم‌های شهید آوینی تبیین کننده بود بایستی محتواهای شما هم تبیین‌کننده باشد چراکه امروز مردم دنیا نیازمند تفکر انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۲۷۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج , کمک مومنانه , رزمایش مواسات , نماینده ولی فقیه , خراسان جنوبی