جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۷
امام جمعه شهرستان درمیان:

روز قدس به هیچ عنوان تعطیل شدنی نیست/ راه نجات قدس، اتحاد همراه با قیام است

امام جمعه شهرستان درمیان اظهارداشت: روز جهانی قدس تعطیل شدنی نیست؛ امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان، فضای مجازی بهترین بستر برای نشان دادن انزجار از این رژیم صهیونیستی آدم کش و غاصب است.
روز قدس به هیچ عنوان تعطیل شدنی نیست/ راه نجات قدس، اتحاد همراه با قیام است
 
حجت الاسلام و المسلمین خزاعی امام جمعه شهرستان درمیان در گفت‌وگو با خبرنگار خراسان‌تایم، روز جهانی قدس را روز کمک به انسانیت و مبارزه با ظالمان و مستکبران و یهودیان دانست و در خصوص اهمیت این روز اظهار داشت: این شهر از این جهت که قبله اول جهانیان بوده و پیامبر بزرگ اسلام به سمت آن نماز می خوانده و اکثر مردمان آن نیز مسلمان هستند، از اهمیت بالایی برخوردار است و امروز باید با یهودیانی که در آن به ظلم می پردازند؛ مبارزه شود و روز جهانی قدس برای مبارزه با شیطان و استکبار است.

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان روز جهانی قدس تعطیل شدنی نیست تصریح کرد: مهم دل و ذهن مردم است و امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان، فضای مجازی بهترین بستر برای نشان دادن انزجار از این رژیم صهیونیستی آدم کش و غاصب است.

امام جمعه شهرستان درمیان ادامه داد: هر چند که راهپیمایی روز قدس امسال به صورت فیزیکی صورت نمی گیرد؛ اما می توان با دنبال کردن این امر در فضای مجازی، سیلی محکم تری را به غرب و رژیم صهیونیسم زد چرا که این تظاهرات مجازی ما به دست تک تک این غربیان می‌رسد.

حجت الاسلام خزاعی راه نجات قدس را اتحاد میان مسلمین جهان دانست و گفت: اگر مردم جهان علیه این ظالمان متحد شوند؛ می توانند موجبات نابودی این اشغالگران و رژیم صهیونیستی را فراهم کنند که البته اتحاد بدون قیام  کارساز نیست چنانچه همراه با قیام باشد، معنا پیدا می کند.

وی در پایان فلسطین را پاره تن اسلام و مسلمانان و اسرائیل را یک غده سرطانی برای جهان اسلام دانست که می بایستی از بین برود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۳۳۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , روز قدس , خراسان جنوبی , درمیان , کوید 19 , اسرائیل