جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۷
امام جمعه فردوس:

بیداری اسلامی باید عامل وحدت بین مسلمانان شود

امام جمعه فردوس گفت: بیداری اسلامی باید باعث بیداری امت‌های اسلامی و عامل وحدت بین مسلمانان شود تا شاهد نابودی رژیم صهیونیستی باشیم و سرنوشت فلسطین به دست خود فلسطینیان بیفتد.
بیداری اسلامی باید عامل وحدت بین مسلمانان شود
 
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بابایی، امام جمعه فردوس در گفتگو باخبرنگارخراسان‌تایم ضمن اشاره به اهمیت روز قدس گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان امام راحل روز قدس نامیده شد که در این روز همه کشورهای اسلامی و غیراسلامی این روز را گرامی داشته و در حمایت از مردم فلسطین و اعلان انزجار از غاصبان تظاهرات می‌کنند.

 وی با اشاره به اینکه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا راهپیمایی روز قدس برگزار نمی‌شود، افزود: رهبر معظم انقلاب درخصوص سرنوشت فلسطین در ساعت 12 روز قدس از طریق رسانه ملی سخنرانی خواهند نمود و طبق فرموده ایشان، معامله قرن رو به نابودی و زوال است.

امام جمعه فردوس در ادامه گفت: بیداری اسلامی باید باعث بیداری امت‌های اسلامی و عامل وحدت بین مسلمانان شود تا شاهد نابودی رژیم صهیونیستی باشیم و سرنوشت فلسطین به دست خود فلسطینیان بیفتد.

 وی در پایان با بیان اینکه راه نجات فلسطین و قدس از دست رژیم صهیونیستی این است که همه کشورهای اسلامی با وحدت در مقابل استکبار بایستند، گفت: امروز پشتیبانی از فلسطین و مبارزه با اسرائیل وظیفه اصلی مسلمانان است و هر جا که ظلم باشد باید مردم به حمایت از مظلومان به میدان بیایند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۳۳۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , روز قدس , خراسان جنوبی , فردوس , کوید 19 , اسرائیل