جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷

امام جمعه اهل سنت درمیان: مسلمانان جهان ‌انزجار خود را از جنایات رژیم منحوس صهیونیستی ابراز کنند

امام جمعه اهل سنت درمیان با بیان اینکه مسلمانان همواره در معرض آزمایش و امتحان هستند گفت: مسلمانان جهان ‌انزجار خود را از جنایات رژیم منحوس صهیونیستی ابراز کنند.
امام جمعه اهل سنت درمیان: مسلمانان جهان ‌انزجار خود را از جنایات رژیم منحوس صهیونیستی ابراز کنند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، مولوی سید احمد عبداللهی اظهار داشت: خداوند در برخی  آیات قرآن  مسجد الاقصی و قدس را معرفی می کند و این مسجد از آن همه مسلمانان جهان است و متعلق به قشر و مذهب خاصی نیست. 
وی با بیان اینکه ارزش و اهمیت قدس از آن جایی است که قبله اول مسلمانان جهان است افزود: این مسجد مفتخر به میزبانی حضور پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) در شب معراج است و این مسجد برای مسلمانان جهان ارزش و اهمیت زیادی دارد.

امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: مسجد الاقصی 72 سال است در چنگال صهیونیستهای غاصب است و برهرمسلمانی واجب است از ملت مظلوم فلسطین حمایت و از ظلم ظالمان نفرت و انزجار خود را اعلام کنند. 

مولوی عبداللهی با بیان اینکه امروز موضوع فلسطین آزمایشی برای غیرت مسلمانان جهان است و مسلمانان همواره در معرض امتحان الهی هستند اظهار کرد: اگر نگاهی به جنایات رژیم صهیونیستی  اشته باشیم می بینیم اسرائیل غاصب جنایات زیادی را مرتکب شده و به اماکن مذهبی مسلمانان حمله کرده، برای یهودیان شهرک سازی می کنند و مسلمانان فلسطین را مورد تهاجم قرار می دهند. 
وی با بیان اینکه اسرائیل غاصب مسلمانان فلسطین را به خاک و خون می کشند و مسلمانان جهان نباید این جنایات را فراموش کنند افزود: روز قدس یکی از یادگارهای زیبای امام خمینی(ره) است.

امام جمعه اهل سنت درمیان اظهارکرد: امام خمینی (ره) روز قدس را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین اعلام کرد و مسلمانان نباید این روز را فراموش کنند.
 
مولوی عبداللهی با بیان اینکه مسلمانان جهان اسلام نباید توطئه های صهیونیست ها و ارباب آنها،آمریکا را فراموش کنند افزود: اگر امسال به دلیل کرونا نمی توانیم راهپیمایی مرسوم روز قدس را به حمایت از فلسطین برگزار کنیم، اما لازم است از طریق فضای مجازی با هر امکانی، مراتب انزجار خود را از جنایات اسرائیل اعلام و حمایت خود را از ملت مظلوم و بی دفاع  فلسطین بیان کنیم تا قوت قلبی برای ملت مظلوم باشیم. 

امام جمعه اهل سنت درمیان بیان داشت: امید است شاهد آزادسازی قدس شریف از چنگال جنایتکار آن باشیم و مسلمانان بتوانند در مسجد الاقصی نماز بخوانند. 

انتهای پیام /4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۳۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , روز قدس , خراسان جنوبی , درمیان , اهل سنت , اسرائیل