شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۱

کمک مؤمنانه| از بخشش اجاره بهای ۱۱۰۰ واحد صنفی تا کمک ۳.۲ میلیاردی مردم خراسان‌جنوبی

مسؤول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی به تعطیلی بخش قابل توجهی از کسب و کارها به‌واسطه بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: در این راستا اجاره بیش از یک هزار و ۱۰۰ واحد تجاری به ارزش ۷۵۰ میلیون تومان بخشیده شد.
کمک مؤمنانه| از بخشش اجاره بهای ۱۱۰۰ واحد صنفی تا کمک ۳.۲ میلیاردی مردم خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی هنری اظهار داشت: این رزمایش طی سه مرحله در استان اجرا می‌شود.
بیش از 89 هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب‌پذیر از کرونا در سطح استان خراسان جنوبی توزیع شد
 
 
وی با بیان اینکه مرحله اول رزمایش همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و مرحله دوم نیز همزمان با میلاد امام حسن(ع) برگزار شد، بیان داشت: از ابتدای شروع این رزمایش در استان با همکاری مردم و خیرین، نهادهای حاکمیتی، استانداری و دستگاه‌های اجرایی، سپاه و بسیج، مؤسسات خیریه و غیره تا روز جمعه دوم خردادماه بیش از 89 هزار بسته معیشتی در بین اقشار آسیب‌پذیر از کرونا در سطح استان توزیع شد.
مازاد بر بسته‌های توزیع شده، جمع کمک‌های نقدی و غیرنقدی استان بالغ بر سه میلیارد و 200 میلیون تومان بوده است
 
 
مسؤول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی ارزش ریالی این بسته‌ها را 18 میلیارد و 400 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: مازاد بر بسته‌های توزیع شده، جمع کمک‌های نقدی و غیرنقدی استان بالغ بر سه میلیارد و 200 میلیون تومان بوده است.
هنری همچنین به تعطیلی بخش قابل توجهی از کسب و کارها به‌واسطه بیماری کرونا اشاره کرد و بیان داشت: در راستای برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه بخشش اجاره بها در دستور کار قرار گرفت که در این راستا اجاره بیش از یک هزار و 100 واحد تجاری به ارزش ریالی 750 میلیون تومان بخشیده شد.
وی با اشاره به پرداخت وام قرض‌الحسنه به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا، مطرح کرد: تاکنون توسط خیرین بیش از 82 فقره وام قرض‌الحسنه به مبلغ 290 میلیون تومان به‌صورت مردمی پرداخت شده است.
مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه روز چهارشنبه ۷ خردادماه به‌صورت سراسری در استان برگزار میشود
 
 
مسؤول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی از طبخ و توزیع 260 هزار پرس غذای گرم با به ارزش دو میلیارد و 450 میلیون تومان توسط  کمیته امداد، خیرین و هیئات مذهبی در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه روز چهارشنبه ۷ خردادماه به‌صورت سراسری در استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۳۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمک مومنانه , خراسان جنوبی , بیرجند , رزمایش