يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۰

نماز عید سعید فطر در استان خراسان‌جنوبی اقامه شد‌

نماز عید سعید فطر با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی از سوی نمازگزاران در مساجد استان خراسان جنوبی با شکوهی خاص اقامه شد.
نماز عید سعید  فطر در استان خراسان‌جنوبی اقامه شد‌
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، نماز وحدت ‌بخش عید سعید فطر همزمان با سراسر کشور، امروز با حضور مومنان خداجو و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی از سوی نمازگزاران در مساجد و حسینیه‌های شهرها و روستاهای سراسر استان  خراسان جنوبی با شکوهی خاص اقامه شد.

امروز مردم مومن و ولایتمدار خراسان جنوبی همگام با سراسر کشور پس از یک ماه عبادت، روزه‌داری، تمرین تقوا، پاک شدن از گناهان و آمرزش از  صبح زود با حضور در مساجد سطح استان و با اقامه نماز عید فطر، اوج وحدت و بندگی خود را به درگاه خداوند متعال به نمایش گذاشتند.

مساجد و حسینیه‌های سطح استان از ساعت 6 صبح درهای خود را به سوی نمازگزاران گشودند و هر مسجد با توجه به جمعیت و شرایط خود نماز را برگزار کرد.

نماز عید سعید فطر در مسجد امام حسین (ع) بیرجند نیز به امامت آیت‌الله سید علیرضا عبادی  نماینده ولی‌فقیه در استان  خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند و مولانا فاروقی امام جمعه اهل سنت بیرجند در مسجد النبی (ص ) این شهر اقامه شد.

نماز عید فطر امسال در همه شهرستان‌ها، بخش‌ها و روستاهای  خراسان جنوبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد و مسلمانان شیعه و سنی این دیار بار دیگر یکدل و یکصدا «وحدت، یکدلی، انسجام و برادری» خود را به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۳۵۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مساجد , نماز عید فطر , بیرجند , ماه رمضان