يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

عید فطر آغاز فصلی نو برای بندگی است/ لزوم عملی کردن رهنمودهای رهبری

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب اسلامی و توصیه‌های ایشان، گفت: توجه در صحنه عملی به رهنمودهای کارساز رهبر انقلاب مورد تأکید است لذا باید همه دست به دست هم دهیم تا رهنمود‌ها و توصیه‌های ایشان را در صحنه عمل به اجرا در آوریم.
عید فطر آغاز فصلی نو برای بندگی است/ لزوم عملی کردن رهنمودهای رهبری
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر در مسجد امام حسین(ع) بیرجند، اظهار داشت: بعد از تقرب و بندگی در ماه‌های رجب، شعبان و رمضان، عید فطر آغاز فصلی نو از بندگی است.
وی با تأکید بر اینکه بدترین ویروس، فرهنگ غرب است که انسان را از ریشه می‌کند که با بیماری کرونا، وبا و طاعون قابل قیاس نیست،

افزود: آنانی که بر اثر ویروس کرونا فوت می‌کنند در عین حال صرفا به یک بیماری و مرگ زودرس دچار می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه کرونا آزمایشی برای جهان بود و در این آزمون مردم ایران سربلند و کشور‌های غربی که داعیه حقوق بشر را دارند سرافکنده شدند، بیان داشت: هر روز تعداد مبتلایان و متوفیان از کرونا در جهان اعلام می‌شود اما هیچ‌گاه آمار جنایات غربی‌ها اعلام نمی‌شود.

عبادی ادامه داد: غربی‌های به ظاهر متمدن با به راه انداختن جنگ‌های جهانی، بمباران هیروشیما و ناکازاکی، مردم بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشند و این جنایات همچنان ادامه دارد که جنگ، قتل و غارت در عراق، یمن و عراق نمونه‌ای از آن‌ها است.
وی مطرح کرد: مشاهده می‌شود کشورهای پرادعا که در جهان گاهی با عنوان تمدن یا دیگر مسائل فخر فروشی می‌کردند در آزمایش ویروس کرونا چه طور بودند که دیدگاه جهان نسبت به کشور ما و آن‌ها چقدر تغییر کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب اسلامی و توصیه‌های ایشان، تبیین کرد: توجه در صحنه عملی به رهنمودهای کارساز رهبر انقلاب مورد تأکید است لذا باید همه دست به دست هم دهیم تا رهنمود‌ها و توصیه‌های ایشان را در صحنه عمل به اجرا در آوریم.

عبادی داعش را دست نشانده استکبار دانست تا چهره اسلام ناب را خدشه‌دار کند و اضافه کرد: جنایت‌ها از جنگ جهانی تا امروز  و مداخله در ۵۲ کشور ادامه دارد که می‌توان هشت سال جنگ تحمیلی و جنگ نفت و مداخله در سایر کشورها را از سوی استکبار جهانی یادآور شد.
وی با بیان اینکه ویروس غرب همه چیز را از بین می‌برد، ادامه داد: آنچه دنیا را می‌تواند اداره کند اسلام است نه سرمایه‌داری لیبرال ولی هنوز در مردم ما کسانی هستند که شب را رو به اروپا می‌خوابند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه بیش از هر چیز باید به فرهنگ، اصالت، اعتقاد و ایمان خود برگردیم، عنوان کرد: روز قدس نشان قدرت مسلمانان در برابر استکبار و سوم خرداد نیز قدرت ایران اسلامی را در جهان رقم زد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۳۵۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آیت الله عبادی , عید فطر , رهبر انقلاب , خراسان جنوبی