يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۰

شرط افزایش سن داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: موضوع افزایش سن داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان باید در شورای سیاست‌گذاری تربیت معلم مطرح شود و در صورتی که توجیه داشته باشد، تصویب می‌شود.
شرط افزایش سن داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش درباره درخواست تعدادی از داوطلبان آزمون استخدامی مبنی بر افزایش سن داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان، اظهار کرد: این مورد، موضوعی است که حتما باید در شورای سیاست‌گذاری تربیت معلم مطرح شود و در صورتی که توجیه داشته باشد، آنجا تصویب می‌شود و ابلاغ می‌کنیم.

وی ادامه داد: تا زمانی که در شورای سیاست‌گذاری تربیت معلم، این موضوع مطرح نشده و تغییری در شرایط سنی ایجاد نشود، نمی‌توانیم برای درخواست کنندگان این موضوع کاری کنیم.

الهیار ترکمن اضافه کرد: شورای سیاست‌گذاری تربیت معلم هر ماه در وزارت آموزش و پرورش تشکیل می‌شود که مسؤولیت آن بر عهده وزیر آموزش و پرورش است و معاون برنامه، ریزی و توسعه منابع دبیر شوراست.

وی با بیان اینکه این موضوع در دستور کار شورای سیاست‌گذاری تربیت معلم نیست، گفت: فعلا شرایط و مقررات مانند گذشته است و تغییری نکرده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۳۶۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آزمون استخدام , خراسان جنوبی , آموزش و پرورش