شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۳

زیرساخت‌های لازم برای توسعه نهبندان و سربیشه فراهم شود

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از محورهای توسعه نهبندان و سربیشه توجه به منابع آبی و انرژی‌ است گفت: اتفاقاتی که باید برای ایجاد زیرساخت‌های لازم صورت گیرد به مسیر توسعه نهبندان و سربیشه کمک می‌کند.
زیرساخت‌های لازم برای توسعه نهبندان و سربیشه فراهم شود
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، مصطفی نخعی اظهار داشت: یکی از محورهای توسعه نهبندان و سربیشه توجه به منابع آبی و انرژی‌ها است.
وی افزود: کلنگ زنی پروژه احداث نیروگاه بادی با اعتباراتی که اختصاص خواهد یافت و ورود سرمایه گذار اقدام بسیار خوبی در این منطقه است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به افتتاح سد سیاهو اشاره و بیان کرد: افتتاح سد سیاهو نیز اتفاق مثبت و بسیار خوبی است و امید است پیش بینی‌های دیگری که در مسیر توسعه نهبندان مدنظر نظر قرار گرفته محقق شود.
نخعی تصریح کرد: صنعت آب و برق جزو صنایع زیرساختی است و تا زمانی که ما صنایع زیرساختی را به درستی مدیریت نکنیم به معنای واقعی شاهد توسعه نخواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که رقم خورد و اتفاقات دیگری که باید برای ایجاد زیرساخت‌های لازم صورت گیرد به مسیر توسعه نهبندان و سربیشه کمک می‌کند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این اقدامات تلاشی برای عدالت گستری است یادآور شد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری نمره قابل قبولی را در عدالت در دهه پیشرفت و عدالت کسب نکردیم.

نخعی با بیان اینکه اتفاقاتی از این دست تلاشی در بحث عدالت گستری است اظهار داشت: این منطقه علیرغم تلاش‌های زیادی که انجام شده و اتفاقات‌ خوبی که افتاده است نمره میانگین عدالت را در کشور پایین آورده است.
وی افزود: به این منطقه در گذشته کمتر توجه شده و انتظار می‌رود در آینده شاهد اتفاقات بهتر و مثبتی در مسیر توسعه این دو شهرستان که از اهمیت بالایی برخوردار هستند باشیم.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نقاط مرزی ما در ماندگاری جمعیت و بالا بردن ضریب امنیت در کشور نقش مهم و اساسی را ایفا می‌کنند.

نخعی با تاکید بر اینکه در بحث جذب سرمایه گذار ابتدا باید زیرساخت‌ها را فراهم کنیم اظهار داشت: تا زمانی که نتوانیم زیرساخت‌ها را به درستی فراهم کنیم نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که بخش خصوصی به معنای واقعی حضور پیدا کند.
وی افزود: تلاش ما باید بر این باشد که دولت از نقش حاکمیتی خود استفاده کند و زیرساخت‌ها را ایجاد کند تا سرمایه‌گذار برای حضور و سرمایه گذاری ترغیب شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۴۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نهبندان , خراسان جنوبی , سربیشه