چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۶
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت:

خراسان جنوبی نیازمند معرفی ظرفیت‌ها برای توسعه صنعت گردشگری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: امروزه نیازمند توسعه صنعت گردشگری هستیم که در این راستا با وجود پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خوب گردشگری با تلاش رسانه‌ها می‌توانیم به جذب گردشگر در استان کمک کنیم.
خراسان جنوبی نیازمند معرفی ظرفیت‌ها برای توسعه صنعت گردشگری است
 
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید کمال الدین میرجعفریان صبح امروز به منظور پیگیری 60 مصوبه استاندار خراسان جنوبی در بشرویه از کاروانسرای اصفاک این شهرستان بازدید واظهار داشت: جابجایی ترانس برق و رفع مشکل برق کاروانسرای اصفاک از جمله مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی بود که به خوبی انجام شده است.
وی در بازدید از روستای بندان و روند ساخت مسکن محرومان و سیل زدگان افزود: ساخت 147 واحد سیل زده در استان و 5 هزار واحد مسکن محرومین گام بزرگی در جهت خانه دار کردن محرومان استان بوده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ضمن بازدید از پروژه گازرسانی به روستای نیگنان بیان کرد: پروژه گازرسانی به روستای نیگنان در دهه فجر سال گذشته کلنگ زنی شد و اکنون لوله گذاری 4 کیلومتر از مسیر خط انتقال گاز به روستا انجام شده است.

میرجعفریان در بازدید از پنل‌های خورشیدی روستای شهرک امام خمینی (ره) بشرویه نیز گفت: از دهیارانی که تمایل به فعالیت در زمینه تولید برق از طریق پنل‌های خورشیدی داشته باشند، با اعطای تسهیلات حمایت خواهیم کرد.
وی در ادامه از پروژه سالن ورزشی غنی آباد و زمین چمن مصنوعی روستای شهرک امام خمینی (ره) بازدید کرد و بر تسریع در اجرای پروژه‌های ورزشی در این شهرستان تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در بازدید از روند احداث راه روستاهای اتحاد و‌ موتور پمپ‌های کشاورزی ارسک بر تسریع در اجرای پروژه و آغاز روسازی پروژه تاکید کرد.
میرجعفریان اظهار داشت: بیمارستان جدید بشرویه اکنون بعد از سالها نیمه تمام بودن، اعتباری بالا دریافت کرده و تکمیل پروژه در حال انجام است.
وی گفت: مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به بشرویه هم اکنون 97 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۵۵۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , گردشگری