چهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۷

حضور 6466 دانش‌آموز خراسان جنوبی در حوزه‌های آزمون امتحان نهایی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به حضور 6466 دانش‌آموز دختر و پسر با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در حوزه‌های آزمون امتحان نهایی گفت: صیانت از سلامت دانش‌آموزان در تمامی عرصه‌ها، حرف اول و آخر خادمین نظام تعلیم و تربیت در بهارستان علم و ادب است.
حضور 6466 دانش‌آموز خراسان جنوبی در حوزه‌های آزمون امتحان نهایی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمدعلی واقعی امروز سوم تیر در بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون نهایی، اظهار کرد: با افزایش حوزه‌های امتحانی، فاصله بین صندلی‌ها نیز افزایش یافت و تفکیک رشته‌های دانش‌آموزان تأثیر زیادی در رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی داشته و دارد.

وی افزود: به خاطر حفظ سلامت جسم و روان دانش‌آموزان حوزه‌های برگزاری آزمون نهایی از 47 به 80 حوزه در استان افزایش یافته است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به حضور 6466 دانش‌آموز دختر و پسر با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در حوزه‌های آزمون امتحان نهایی، بیان کرد: دانش‌آموزان ملزم به استفاده از دستکش و ماسک هنگام حضور در جلسه آزمون بوده و فضای فیزیکی حوزه‌ها نیز قبل و بعد از برگزاری آزمون ضد عفونی می‌شوند.

واقعی یادآور شد: بیش از یک هزار  نفر از عوامل اجرایی حوزه‌های آزمون امتحانات نهایی پایه دوازدهم علاوه بر مسئولیت سلامت فیزیکی حوزه‌ها و آزمون، مسئولیت سلامت جسم و روان دانش‌آموزان را نیز بر عهده دارند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۶۶۹۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کرونا , خراسان جنوبی , بیرجند , امتحانات نهایی